ניקול רמירז נדרסה למוות: "אבידה קשה"

אבל כבד נפל על חטיבת הביניים "שחקים" שברמלה, שם למדה הנערה (13) שנפגעה ממכונית חולפת. מנהלת המוסד החינוכי: "ניקול הייתה שילוב נדיר של שמחה, טוב לב, אהבת הזולת והיכולת למצוא את הטוב בכל דבר. ילדה אהובה ומלאת אור"

ניקול נדרסה למוות: "אבידה קשה"

בחטיבת הביניים "שחקים" שברמלה מתקשים לעכל את רוע הבשורה, עם היוודע דבר מותה של ניקול רמירז (13), שמתה הבוקר (שבת) מפצעיה בבית החולים אסף הרופא, לאחר שנפגעה ממכונית חולפת בעיר. אחרי הנהג הפוגע עדיין מתנהל מצוד והמשטרה מחפשת קצה חוט שיסייע לה להתחקות אחר עקבותיו. מנהלת המוסד החינוכי, דקלה מאור, ספדה לתלמידה האהובה: "היא הייתה שילוב נדיר של שמחה, טוב לב, אהבת הזולת והיכולת למצוא את הטוב בכל דבר. זו אבידה קשה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"חיוכה ומבטה הזוהר של ניקול ילוו אותנו לעד", הוסיפה המנהלת. "היא תמיד הייתה נכונה להושיט יד לעזרה והייתה אהובה מאוד על חברותיה. גם ברגעים לא קלים של טיול ארוך או מסע מפרך אף פעם לא התלוננה ותמיד הציעה את עזרתה". אשת החינוך הדגישה כי בבית הספר צפויים "ימים לא פשוטים" וכי הצוות ערוך לקלוט את התלמידים כדי לתמוך בהם". ניקול תובא למנוחות מחר בשעה 15:00 בבית העלמין הנוצרי בעירה.

ניקול נפצעה ביום חמישי באורח אנוש לאחר שנפגעה מרכב חולף ברחוב הרצל ברמלה. היא פונתה לבית החולים, שם אושפזה במחלקת טיפול נמרץ. ראש העיר רמלה, יואל לביא, התייחס לתאונה הקשה ואמר כי "אנו כואבים את מותה הטראגי של ניקול יהי זכרה ברוך. נציגי העירייה מלווים ותומכים במשפחה בשעתם הקשה. לא ננוח ולא נשקוט עד למציאת הדורס".