טרגדיה בשומרון: רכב נפל לוואדי, הנהג נהרג

גבר בן 56 נהרג הבוקר לאחר שרכבו סטה ונפל לוואדי בעומק 8 מטרים. פרמדיקים של מד"א הגיעו למקום ונאלצו לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה הקשה. הפרמדיקים: "הרכב היה מעוך והתהפך כמה פעמים"

תאונה קשה הבוקר (שישי) סמוך לאבני חפץ שבשומרון: נהג בן 56 נהרג לאחר שרכבו סטה ונפל לוואדי מגובה של שמונה מטרים ליד מחסום תאנים. פרמדיקים של מד"א מרחב ירקון הגיעו למקום ונאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במקביל, כוחות של כיבוי אש הגיעו גם הם לזירה בכביש 557 וסייעו בחילוץ גופתו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה הקשה, ובוחן תנועה ממחוז ש"י כבר הגיע לזירה.

"כשהגענו למקום ראינו רכב שנפל לתעלה בצד הדרך בעומק של כ -8 מטר , הרכב היה מעוך ונעצר על הגלגלים ככל הנראה לאחר שהתהפך מספר פעמים", סיפרו אוהד ביין ומעוז וגשל, פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום. "בכסא הנהג נלכד גבר כבן 50 כשהוא מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק, בסיוע כוח רפואה של צה"ל וכבאים, חילצנו אותו מהרכב ונאלצנו לקבוע את מותו במקום".

"הרכב היה מעוך" (דוברות מד"א)

תאונה זו מצטרפת למספר תאונות דרכים קשות שהתרחשו אמש בכבישים. רוכב אופנוע נפצע אמש בהתנגשות עם רכב ברחוב מקדונלד ברמת גן. האיש, בן 29, פונה על ידי צוות מד"א שהגיע למקום לבית החולים איכילוב כשמצבו מוגדר קשה.

במקרה אחר, בת 13 נפצעה באורח אנוש לאחר שנפגעה מרכב חולף ברחוב הרצל ברמלה. המשטרה חושדת כי מדובר בתאונת פגע וברח לאחר שהנהג הפוגע נמלט מהמקום. היא פונתה לבית החולים במצב אנוש, שם אושפזה במחלקת טיפול נמרץ.

אתמול בבוקר, בתאונה קטלנית, התנגש רכב פרטי באופנוע וברכב נוסף ביציאה ממנהרות הכרמל לכיוון דרום. אחת מנוסעות הרכב הפרטי, אישה בת 67 נהרגה במקום, ונוסעת נוספת פונתה במצב קשה לבית החולים.