התיעוד האחרון של תלמיד הישיבה שנעלם

כבר חמישה ימים שכוחות חילוץ גדולים מחפשים אחר אהרון סופר, שנעלם במהלך טיול באזור הבירה. צילומי אבטחה מהרכבת הקלה, בה נסע סופר עם חברו אל יער ירושלים, מספקות את תמונותיו האחרונות מאז נעלמו עקבותיו

ביום שישי האחרון יצא אהרון סופר, תלמיד ישיבה בן 23, לטייל עם חברו ביער ירושלים - ומאז נעלמו עקבותיו. מצלמות האבטחה של הרכת הקלה, באמצעותה הגיעו השניים ליער, מספקות את התיעוד האחרון של סופר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בצילומי האבטחה נראים סופר וחברו כשהם עולים בשעת צהריים על הרכבת הקלה בתחנה המרכזית בירושלים, ונוסעים עד לתחנת הר הרצל, הסמוכה ליער ירושלים. החברים ירדו מן הרכבת והחלו בטיול רגלי אותו תכננו מבעוד מועד.

בשלב מסוים ירד החבר במדרון תלול, שבו פחד סופר ללכת. כששב החבר בדרך היקפית בחלוף שעה ארוכה - לא מצא את סופר. בשעות הראשונות לאחר היעלמותו של תלמיד הישיבה ניסה החבר לברר עם מכרים נוספים מה עלה בגורלו של סופר. רק בשעה 18:00, לאחר שעות של ניסיונות לאתרו, דיווח החבר למשטרה על היעלמותו של הצעיר.

אהרון סופר

הוריו של אהרון: "מאמין שהוא עדיין חי"

כבר בשבת בבוקר החלו חיפושים נרחבים אחר תלמיד הישיבה, שהתמקדו ביער ירושלים. בימים שלאחר מכן הורחבו החיפושים גם אל שכונות סמוכות ליער, ואל אזור מגוריו של סופר במרכז העיר. במשטרה מדגישים כי כל האפשרויות נבדקות ובכלל זה האפשרות שסופר מעד ונחבל, האפשרות שמישהו תקף אותו והעביר אותו למקום אחר - וגם האפשרות שמדובר בחטיפה על רקע לאומני נלקחת בחשבון.

סופר מארצות הברית לישראל בגפו. בעקבות היעלמותו הגיעו היום הוריו ארצה, ונפגשו עם רחלי פרנקל, אמו של הנער נפתלי פרנקל ז"ל שנחטף ורצח, וגם לו הייתה אזרחות אמריקנית - על מנת לקבל ממנה עצות כיצד להפעיל גורמים אמריקניים שיפעילו מנופי לחץ על מקבלי ההחלטות בישראל.

לאחר מכן נפגשו ההורים עם מפקד משטרת ירושלים והתעדכנו בהתקדמות החיפושים. "אנחנו מאמינים שהוא עדיין חי במקום כלשהו וקוראים לכולם להתייחס אליו כאילו הוא בשר מבשרם", אמרה אמו חולדה. "שמענו שהוא מתכנן לצאת לטיול עם חבר", הוסיף אביו, "ומאז לא שמענו ממנו".