יצא לטייל ביער ירושלים ונעלם

תלמיד הישיבה אהרון סופר, בן 23, יצא ביום שישי האחרון לטייל ביער ירושלים ומאז נעלמו עקבותיו. למרות חיפושים נרחבים אחריו, למשטרה אין עדיין קצה חוט. במשטרה מדגישים כי כל האפשרויות נבדקות, כולל האפשרות שהותקף או נחטף. "אנחנו מאמינים שהוא חי", אמרה אמו של סופר שהגיעה מארה"ב

אהרון סופר (חדשות 2)

ביום שישי האחרון יצא אהרון סופר, תלמיד ישיבה בן 23, לטייל עם חברו ביער ירושלים. בשלב מסוים ירד החבר במדרון תלול, שבו פחד סופר ללכת. כששב החבר בדרך היקפית בחלוף שעה ארוכה - לא מצא את סופר. מאז לא ידוע מה עלה בגורלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למשטרה אין בשלב זה קצה חוט בנוגע למקום הימצאו של סופר, ומדגישים שם שכל האפשרויות נבדקות - החל מהאפשרות שנפל ונחבל, דרך האפשרות שמישהו תקף אותו, וכלה באפשרות שנחטף. עם זאת, במשטרה ובשב"כ לא מייחסים לאפשרות החטיפה מקום מרכזי בחקירה.

היום הגיעו הוריו של אהרון ארצה מארצות הברית. הם נפגשו עם רחלי פרנקל, אמו של נפתלי פרנקל ז"ל, על מנת לקבל ממנה עצות כדי להפעיל גורמים אמריקניים שיפעילו מנופי לחץ - וזאת בעקבות העובדה שלסופר אזרחות אמריקנית, כפי שהייתה לנפתלי פרנקל.

לאחר מכן נפגשו ההורים עם מפקד משטרת ירושלים והתעדכנו בהתקדמות החיפושים. "אנחנו מאמינים שהוא עדיין חי במקום כלשהו וקוראים לכולם להתייחס אליו כאילו הוא בשר מבשרם", אמרה אמו חולדה. "שמענו שהוא מתכנן לצאת לטיול עם חבר", הוסיף אביו, "ומאז לא שמענו ממנו".