בהלה במשחקייה: רגע האזעקה בקניון באשדוד

בתיעוד ממצלמת האבטחה בקניון שנפגע מרסיסי רקטה באשדוד, נראים הרגעים שבהם נשמעה האזעקה בג'ימבורי, המשחקייה, שבה שהו עשרות הורים וילדיהם. בתקרית נפצעה אישה באורח קל, עוד כמה לקו בחרדה. כך זה נראה

הירי הבלתי פוסק מרצועת עזה ממשיך להפר את חייהם של תושבי הדרום כבר קרוב ל-50 ימים. בתמונות שהגיעו לידי חדשות 2 נראה אחד מאותם רגעים רבים, שבהם אזעקה גרמה לבהלה - הפעם בקרב הורים צעירים וילדיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זה קרה בשעות אחר הצהריים בעיר אשדוד, כשרסיסי רקטה שיורטה על ידי מערכת כיפת ברזל נפלו על גג קניון בלב העיר. מצלמות האבטחה מאותו קניון, חשפו את רגעי הפחד במשחקייה שבקניון שבה שהו באותה שעה מספר הורים עם שביקשו להעביר את הזמן בנעימים לילדיהם הרכים.

עם הישמע האזעקה נראים ההורים המתורגלים, רצים בבהלה על מנת לאסוף את הילדים. הם נוטלים אותם מהמתקנים הנמצאים במקום ונמלטים יחד לעבר המרחב המוגן הנמצא בשטח הקניון הומה האדם.

רסיסי הרקטה נפלו על גג הקניון וגרמו לניפוץ של גג הזכוכית שלו, אישה אחת נפצעה קל ועוד מספר מבלים לקו בחרדה. הסיטואציה שבה הורים נאלצים להימלט עם ילדיהם אמנם מתרחשת כמעט מדי יום, אבל התיעוד חושף את המצב הבלתי אפשרי שאיתו נאלצים התושבים להתמודד.