חיפה: פעוט הציל את הוריו משריפה

פעוט כבן שלוש וחצי העיר את אמו ובן זוגה לאחר ששיחק במצית וגרם לדליקה בסלון הדירה בחיפה. השלושה הספיקו להימלט ולהינצל, אולם לדירה ולרכוש נגרם נזק כבד. השלושה פונו לבדיקות רפואיות בעקבות שאיפת עשן

נזק רב נגרם לדירה (אורי צ'יבוטרו, דוברות כבאות חיפה)

שריפה עזה פרצה בדירת מגורים באחת משכונות חיפה, לאחר שפעוט כבן שלוש וחצי שיחק במצית שהושארה בסלון הדירה. למרבה המזל, הצליח הפעוט להעיר את אמו ובן זוגה משנתם, והשלושה נמלטו מהמקום וחייהם ניצלו. עם זאת, נזק כבד נגרם לדירה ולרכוש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שלושה צוותי לוחמי אש בראשותו של רשף מרזוק חמוד הוזעקו לפני הצהריים לשריפה בדירת המגורים ברחוב רדק בחיפה. צוות מתחנת מערב חיפה היה הראשון שהגיע לזירה ומפקד הצוות, רס''ר קובי משיטה, מסר כי בהגיעם הם הבחינו בבעירה חזקה מהדירה בקומת הקרקע של המבנה בן שלוש הקומות.

לוחמי האש חדרו לדירה, איתרו את מוקד הבעירה ווידאו שאין אנשים נוספים בבית. מבירור הפרטים עולה כי האם, בת 18, ובן זוגה ישנו בעת פרוץ השריפה, ומי שהעיר אותם היה בנה הפעוט של האישה.

בהנחיית כוחות הכיבוי נשלחו בני הבית לבדיקות רפואיות עקב העשן ששאפו בתחילת האירוע. חוקר דליקות אשר הגיע לזירה מסר כי הסיבה המסתמנת לפרוץ השריפה היא משחק במצית של הפעוט.