נפגעי תקרית גז הפלפל במועדון בת"א: "לא נשמתי, כל הגוף שלי שורף"

יממה לאחר התקרית שבה נפגעו לפחות 20 בני נוער מתרסיס גז פלפל במועדון בת"א, תיארו כמה מהנפגעים את הרגע שבו חשו את עקצוצי החומר על גופם. במקביל, הורתה המשטרה על סגירת המועדון למשך 30 ימים, זאת לאחר שככל הנראה נמצאו עבירות רישוי נוספות בפעילות המקום

"חצי מהגוף שלי עדיין שורף". תרסיס פלפל (ויקיפדיה: Takpic)

המשטרה הורתה על סגירת מועדון הבילוי בתל אביב, שבו נפגעו אמש (ד') לפחות 20 קטינים מגז פלפל שרוסס במקום, למשך 30 ימים. במקביל, מתפרסמות היום עדויותיהם של כמה מהבליינים שנפגעו בתקרית, חלקם אף פונו לקבלת טיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יממה לאחר תקרית גז הפלפל על רחבת הריקודים, מובאות בעמוד הפייסבוק של מפיק המסיבה עדויותיהם של כמה מהבליינים שנכחו באירוע. "אין לכם מה להאשים אותו", כתב אחד המגיבים. "זה כמה ילדים שהגיעו לריב מכות, ולפני (בסלקציה) הם ידעו טוב מאוד איך לדבר, אבל במציאות הם ריססו כמו ילדים מסכנים!!".

בליין אחר ביקש להסיר מעל המפיק את האחריות לתקרית שהרסה את הערב. "הוא ארגן לכם את המסיבה של השנה והצלחתם לקלקל אותה", כתב. "אני אישית בטוח שכבר מעכשיו הוא עסוק בלארגן לנו עוד מסיבה מטריפה".

"הייתי בלי הכרה 10 דקות, שורף לי כל הגוף"

בתכתובות אחרות בעמוד הפייסבוק של המפיק, תיארו בליינים נוספים את הרגע שבו נפגעו מתרסיס הפלפל שהתפשט לפתע בחלל המועדון. "מד"א התחילו לטפל בי שם כי לא הצלחתי לנשום", כתב אחד הבליינים שנפגע באירוע. "הייתי צריך לסחוב את ידידה שלי שפינו אותה באמבולנס והכל, ונסחבתי איתה שלא תישאר לבד".

בתגובה לדברים, תיארה בליינית אחרת את הפציעות שהיא עדיין נושאת מליל אמש. "הייתי בלי הכרה 10 דקות, לא נשמתי", כתבה. "יש לי פצעים בכל הגוף, חצי מהגוף שלי עדיין שורף!".

מבדיקת האירוע עולים ליקויים נוספים מהתנהלות המועדון, בהם חריגת תפוסה של לפחות 100 בליינים מעל להיתר הרישיון של האולם וחשד כי מארגני המסיבה מכרו אלכוהול לקטינים. חוקרי מרחב דן ממשיכים לחקור את התקרית.

לפניות לכתב: azria@ch2news.tv