מרידור, האולפן והצלצול: סבב שני

מכשיר הטלפון של השר לשעבר דן מרידור צלצל אתמול באמצע ריאיון ל"חדשות הלילה". הפעם, בניגוד למקרה המפורסם שאירע ב"פגוש את העיתונות" לפני כשלוש שנים, מרידור לא הואשם לשווא. האם מישהו משרי הקבינט עומד מאחורי החיוג המפתיע? צפו

השר ומזכיר הממשלה לשעבר דן מרידור הוא אורח קבוע באולפנים בתקופות מעין אלו בשל נסיונו הרב. בין שטף הפרשנויות והאנקדוטות, ההופעות הרבות בשידורים עלולות ליצור גם רגעים מביכים ומשעשעים. אתמול (רביעי) הטלפון של מרידור צלצל במהלך ריאיון בתכנית "חדשות הלילה", והמקרה היווה מעין סגירת מעגל. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בנובמבר 2011 התראיין מרידור, אז עוד בתפקיד שר לענייני מודיעין, בתכנית "פגוש את העיתונות" בהנחיית דנה ויס. ויס קטעה את הפתיח ופנתה לעבר מרידור: "רק רגע אדוני השר מצלצל לך הטלפון". מרידור הכחיש למרות ההתעקשות של ויס, אך לבסוף גילתה המגישה כי הצלצול אכן נבע מהמכשיר הסלולרי שלה ומיהרה להשתיק אותו ולהמשיך בשידור.

אתמול התארח שוב מרידור ב"חדשות הלילה" על מנת להסביר את העימותים בקבינט המדיני. באמצע דבריו של השר לשעבר נשמע צלצול טלפון, והמגיש עמית סגל הזדרז לטעון כי הצלצול הוא ככל הנראה "עדכון מהקבינט". מרידור המשיך בדבריו למרות הצלצול, וסגל שב והדגיש: "אני חושב שזה הטלפון שלך - פעם הואשמת פה לשווא, הפעם זה כן שלך".

גם המגישה דוריה למפל הודתה כי היססה להפנות אצבע מאשימה לעבר מרידור בשל תקרית העבר, וסגל סיכם את האירוע בזמן שמרידור השתיק את המכשיר הסלולרי: "יצאנו תיקו, הקארמה עושה את שלה".