"ירי רקטות? פוחדים רק שלא נספיק לדיוטי פרי"

חמאס איים לשגר רקטות לעבר נמל התעופה בן גוריון, מה שלא ממש הרתיע את הנוסעים הרבים שהגיעו להמריא לחופשה שתכננו כרגיל: "החשש היה רק בכניסה לשדה, עכשיו רק רוצים לעבור מהר את הצ'ק-אין. לא ירתיעו אותנו", סיפרו נוסעים. היום צפוי להיות אחד הימים העמוסים ביותר בנתב"ג, בו יחלפו 60 אלף נוסעים במקום

רקטות? הדיוטי פרי מחכה (חדשות 2)

טיל בדרך לדיל? הנוסעים לא ממש חוששים: נוסעים רבים שהגיעו הבוקר (ה') לנמל התעופה בן גוריון, לא נרתעו מאיומי חמאס לשגר רקטות לאזור בשעה 06:00 בבוקר, לא שינו את התוכניות - והגיעו לצ'ק אין בשדה, כדי לצאת לחופשת הקיץ שתכננו כרגיל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"יש מעט חשש, אבל ברגע שמגיעים לצ'ק-אין, מה שחוששים ממנו הוא התור הארוך", סיפרו בני משפחה ממבשרת ציון שהיו בדרכם לעלות על טיסה לצרפת. "כל מה שעניין אותנו זה לעבור כמה שיותר מהר את הצ'ק אין ולהגיע לדיוטי פרי".

עומס של נוסעים צפוי בנתב"ג - למרות הכל (חדשות 2)


נוסעת צעירה מראשון לציון לא שינתה תכניות - והגיעה לשדה כמו שתכננה: "חמאס רוצה להפחיד אותנו ואנחנו לא ניתן לו. הוא רוצה שנשב בבית סגורים וזה לא יקרה. אני לא מפחדת מרקטות, אלא רק מדבר אחד - יש הרבה תור בדיוטי פרי, ואני מקווה שאספיק לעשות שופינג". שני נוסעים מרעננה להודו השתעשעו שכלי תקשורת רבים התייצבו בשדה, רק כי חמאס איים לירות רקטות לאזור הבוקר - ולא קיים.

אחד הימים העמוסים ביותר בנתב"ג

והנוסעים יודעים על מה הם מדברים: בנתב"ג חוששים היום בעיקר מעומס הנוסעים, ופחות משיגור טילים. היום צפוי להיות אחד הימים של מעבר נוסעים במקום - כ-60 אלף נוסעים יוצאים ונכנסים יעברו במסופים השונים, 400 המראות ונחיתות צפויות - והעסקים מתנהלים פחות או יותר כבשגרה. עם זאת, בשטח הטרמינל נראים כוחות אבטחה מוגברים שנראים ובהם מאבטחים מטעם משטרת מרחב נתב"ג, קצינים וחיילים של פיקוד העורף ואפילו יחידת כלבנים.

לוח הטיסות לא מורה על ביטולים או דחיות (חדשות 2)

 
"מתחילת מבצע צוק איתן אנחנו בהיערכות מוגברת על מנת לתת את תחושת הביטחון לנוסעים. נערכנו מבעוד מועד בלי שום קשר לאיומים או אזהרות", סיפר דובר רשות שדות התעופה עופר לפלר, לחדשות 2 Online. "עד כה לא קיבלנו שום פנייה שמעידה לא רק על ביטול - אלא אפילו לא על דחייה. היום זה אחד מימי השיא שמאפיין את עונת הקיץ של נתב"ג".