משאית גז התלקחה – הרכבת עצרה

תנועת הרכבות הופסקה וכביש 4 נסגר לתנועה בעקבות תאונה קשה מצפון לאשקלון. שתי משאיות, אחת מהן נושאת חומרים מסוכנים, התנגשו האחת בשנייה, נהג המשאית נהרג. עומסי תנועה קשים מורגשים בכל האזור, ובעקבות הנחיות המשטרה נסגרה גם מסילת הברזל הסמוכה - מה שגרם להשבתת תנועת הרכבות מאשקלון ושדרות

תאונה קטלנית בדרום: בשעות תנועת השיא של יום ראשון בבוקר אירעה תאונה קשה בין שתי משאיות בכביש 4, בין אשדוד לאשקלון. בעקבות התאונה, מורגשים שיבושי תנועה קשים בכל אזור מישור החוף הדרומי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה אירעה בין צומת סילבר לניצנים, כשמשאית התנגשה מאחור במיכלית גז - שהתלקחה מיד. נהג המיכלית נלכד בקבינה, ולאחר שחולץ על ידי צוותי כיבוי אש לכיש, צוותי מד"א נאלצו לקבוע את מותו. נהג המשאית השנייה נפצע באורח קל בראשו ופונה לבית החולים ברזילי באשקלון.

זירת התאונה, הבוקר (משטרת התנועה)
בעקבות התאונה נסגר הכביש לתנועה, ושוטרים, לצד אנשי היחידה לטיפול בחומרים מסוכנים של המשרד להגנת הסביבה, פועלים כדי לפנות את כלי הרכב מהכביש, אך לאור מעורבותם של שני כלי רכב כבדים והצורך לפעול בזהירות עם משאית הגז, הפינוי נמשך זמן ארוך מהרגיל.

בעקבות השתחררות גז לאוויר, הוחלט לסגור גם את מסילת הברזל הסמוכה - ובעקבות זאת ברכבת ישראל השביתו את תנועת הרכבות בקו שבין אשדוד ונתיבות, קו הכולל את תחנות הנוסעים באשקלון ובשדרות.

שיבושים קשים בכביש 4 (משטרת התנועה)
המשטרה מבקשת מהנהגים שלא להגיע לאזור. עומסי תנועה כבדים ביותר מורגשים באזור, ואנשי משטרת התנועה פועלים כדי להכווין את הנהגים לדרכים חלופיות. נהגים המעוניינים לנסוע באזור מתבקשים להשתמש בכבישים 40, 3 וכביש חוצה ישראל.