המשטרה מחפשת אחר חייל שנעדר מאז יום א'

החייל דוד מנחם גורדון נראה לאחרונה סמוך למתקן של חיל הרפואה בבסיס צריפין ביום ראשון. הוא לבש מדי א', כשלכתפו כומתה סגולה, ונשא עמו כלי נשק מסוג מיקרו תבור. המשטרה פתחה במצע חיפושים נרחב לאיתור החייל

החייל הנעדר: דוד מנחם גורדון

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בסיוע בחיפושיה אחר חייל נעדר. החייל, דוד מנחם גורדון (21), נראה לאחרונה ביום ראשון ה-17.8 סמוך לשעה 12:00 בצהריים סמוך למתקן חיל הרפואה שבצריפין (החר"פ) ומאז אבדו עקבותיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חיפושים אחר החייל (אליהו גוטמן)

גורדון, חייל בודד מאוהיו ששירת כקשר במבצע "צוק איתן", שהה בצריפין לצורך קבלת טיפול רפואי במרפאת שיניים, ולאחר מכן היה אמור לחזור למפגש שנערך בחולון. לאחר מכן התברר כי גורדון לא הגיע גם לעצרת של חטיבת גבעתי בה הוא משרת שנערכה ביום א' בשעות הערב. בבוקר שלמחרת התקשר מפקד הפלוגה של גורדון למכריו, אז התברר כי אבד הקשר עמו.

בפעם האחרונה שבה נראה לבש החייל גורדון מדי א' ועל כתפו כומתת חטיבת גבעתי בצבע סגול. גובהו 170 ס"מ, מבנה גופו ממוצע, עיניו חומות ושיערו קצוץ. גורדון נשא עמו נשק מסוג מיקרו תבור וכן תיק גב גדול בצבע כחול ושחור. גורדון דובר אנגלית ועברית ומדיבורו ניכר מבטא אמריקני. במסגרת מאמציה לאתר את החייל, הקימה המשטרה חפ"ק בסמוך לכפר חב"ד.

גורדון, ארכיון

בין השאר, פתחה המשטרה בחיפושים רגליים אחר החייל, וכן הסתייעה במסוק שהוזעק בכדי לסייע בחיפוש מהאוויר. במשטרה קוראים לכל אדם שנתקל בחייל הנעדר לפנות בהקדם למוקד 100 של משטרת ישראל או לטלפון 08-9279132.

החיפושים מתנהלים בסיוע מסוק (אליהו גוטמן)