נתניהו נפגש עם ילדי שדרות: "נתתם לנו כוח"

היום ביקר ראש הממשלה נתניהו בשדרות ופגש את בני הנוער, שבילו בשבועות האחרונים בעיקר במרחבים המוגנים במקום בחוף הים או ובקניונים. "החוסן שלכם נותן לנו הרבה כוח כדי להפעיל הרבה כוח", אמר נתניהו לילדים

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (ב') בשדרות עם ראש העיר, אלון דוידי, ועם נציגי תנועות נוער וארגוני נוער שערכו פעילויות בהתנדבות עבור ילדי העיר במקלטים במהלך מבצע "צוק איתן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני הנוער סיפרו לנתניהו על פעילותם לחיזוק תושבי העיר והסביבה באמצעות פעולות חינוכיות, חברתיות ותרבותיות שונות שקיימו, לצד פעולות נוספות כמו אריזת משלוחים לחיילים, ביקור חיילים פצועים בסורוקה, ביקור נשים שבעליהן התגייסו בצו 8, וביקור משפחות ששכלו את יקיריהן.

"החוסן של הציבור והחוסן שלכם נותן לנו הרבה כוח להפעיל הרבה כוח", אמר ראש הממשלה לבני הנוער. "אנחנו בתוך המערכה המדינית, ובמערכה המדינית צריך את אותו הדבר. צריך הרבה עוצמה, הרבה אורך רוח, הרבה התמדה וגם הרבה שכל".

ראש עיריית שדרות: "הממשלה מתגייסת למען העיר"

"האחדות שלנו, הלכידות שלנו, כוח העמידה שלנו, הם מה שינצחו את המערכה. וזה מה שצריך להבין - צריך כאן הרבה אורך רוח וסבלנות", הדגיש נתניהו והוסיף כי התנהלות העורף בזמן הלחימה סייע לצבא במאמציו. "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה, ואזרחי ישראל, ואתם בתוכם, מוכיחים את זה", הבהיר.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הודה לראש הממשלה על התמיכה והגיבוי שמעניקה הממשלה לעיר. "אני רואה את החיבוק החם ואת רוח המפקד, שכל משרדי הממשלה מתייצבים לימין שדרות ובאים לראות במה אפשר לבוא לסייע", אמר דוידי. "הצבא ואתה, הגנת עלינו ושלחת את הצבא להגן עלינו, ואנחנו מקווים שכל פגיעה או מחשבה לפגוע באחד מילדינו, תלווה בהרעשה ותלווה במכה חזקה, במכה איתנה".