דלי קרח על רני רהב. צפו בצרחות

רני רהב נענה לאתגר שהוצב בפניו – וביקש מחברו שישפוך עליו דלי קרח, כחלק מהמאבק במחלת ניוון השרירים. רגע לפני שהתחיל לצרוח מקור – הוא הדגיש את החשיבות למחקר וטיפול במחלה. "זה כפור אימים", הוא סיפר. כך זה נראה

איש יחסי הציבור רני רהב התגייס לקמפיין להעלאת המודעות למחלת ניוון השרירים ALS - בעזרת מקלחת צוננת של מי קרח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני שמח להיענות לאתגר שהציב בפני העיתונאי ומנחה תכנית הבוקר יואב לימור והזמר וחברי הטוב אייל גולן ולשפוך עלי קרח לציון המחקר והטיפול למחלה הארורה מכל ALS. אני תקווה שסוף סוף תימצא תרופה למחלה", הוא אמר בסרטון שהעלה לפייסבוק שלו.

הוא קרא לראש הממשלה "ידידי בנימין נתניהו ורעייתו שרה" גם כן לשפוך על עצמם דלי קרח, וכן גם לבר רפאלי ולנועה תשבי, "השגרירה של ישראל בעולם". מי שהתגייס לשפוך עליו את הקרח היה חברו איתי - שלאחר ששפך את עליו את הדלי זכה לשמוע צרחות מפיו של רהב.

"אני מקווה שבזכות העובדה שאני עשיתי את זה תהיה יותר מודעות ויימצא פתרון", אמר רהב לחדשות 2 Online. "זה נופל על אנשים צעירים מוכשרים שממש לא מגיע להם את זה. זה כפור אימים, אבל המחלה הזאת לא מבחינה בין חום לקור אז זאת הקרבה קטנה".

מאז הגיח לעולם לפני כשבוע, ממשיך "אתגר דלי הקרח" להתפשט ברשתיות החברתיות ולנפק בכל יום עשרות סרטונים של ידוענים בינלאומיים המתגייסים למען העלאת המודעות למחלת ניוון השרירים - בעזרת מקלחת צוננת של מי קרח. בין המאותגרים: ג'סטין טימברלייק, מארק צוקרברג, ביל גייטס ועוד.