מי פיזר שתילי קנאביס ברחבי תל אביב?

הפתעה ציפתה בסוף השבוע לתושבי תל אביב שמצאו שתילים של הצמח האסור בשורה של אתרים ברחבי העיר. הקמפיין "החקלאי" נועד להגביר את המאבק ללגליזציה של הסם שאסור לשימוש בישראל. "מדובר בצמח ולא ברעל", אומרים הפעילים

שתילים ברחבי העיר, השבוע (מגזין קנאביס)

פעילים לקידום לגליזציה של סמים קלים פיזרו בסוף השבוע האחרון שתילי מריחואנה במספר מקומות מרכזיים בתל אביב. היוזמה "החקלאית" היא חלק מקמפיין שמנהלים הפעילים תחת הכותרת "דווקא עכשיו - לגליזציה בישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"המטרה שלנו היא לעורר דיון ציבורי בנושא הלגליזציה של קנאביס", תיאר גורם המעורב בקמפיין, שכבר זוכה להתעניינות רבה בעקבות היוזמה יוצאת הדופן. "אנחנו רוצים לגרום לאנשים להבין שמדובר בצמח ולא ברעל מסוכן, כפי שמנסים לצייר אותו".

"פרחים" לתושבים (מגזין קנאביס)

לדברי הפעיל, הקמפיין נועד להפר את קשר השתיקה שאופף את נושא הסמים הקלים בארץ ולעורר דיון ציבורי. "אם אנשים יראו שמדובר בסך הכל בצמח, אולי התפיסה שלהם לגבי מריחואנה תשתנה", הוא הסביר.

לפני שהצרכנים ממהרים לנקודות בהן פוזרו השתילים, באתר קנאביס נכתב כי השתילים שפוזרו הם שתלים "זכריים", ולכן אינם מניבים את הפרחים שמכילים את החומר הפעיל. "היוזמה הזו היא חלק קטן משלל יוזמות שאנו נוקטים בהן כדי למקד את תשומת לב הציבור לנושא הלגליזציה", ציין הפעיל.