שמחה בצל המחאה: צפו בחגיגות הנישואים של מורל ומחמוד

בזמן שמחוץ לחתונה מחו עשרות פעילי ימין נגד נישואיהם של מורל היהודייה ומחמוד הערבי – בתוך האולם השמור השמחה התקיימה כמתוכנן. צלילי המוסיקה החזקה עלו על קולות הנפץ שנשמעו מהמחאה בחוץ, והזוג הטרי הצליח לחגוג, על אף הנסיבות

בעוד מחוץ לחתונה המעורבת של מחמוד ומורל הרוחות סערו - בתוך אולם השמחות בראשון לציון הזוג הטרי דווקא הצליח לשמוח וליהנות ממה שנחשב ליום המאושר בחייהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בצילומי הווידאו מחגיגת הנישואים, ניתן לראות כיצד על אף היום המתוח שעבר על הזוג הצעיר, הערב הם השאירו את המתח והביקורת מאחוריהם וניסו להתרכז בשמחתם הפרטית - תוך שהם רוקדים לצלילי מוסיקה קצבית ונישאים על כתפי חבריהם.

צלילי המוסיקה החזקים בתוך אולם "שמש אדומה" החרישו את קולות הנפץ שנשמעו מחוצה לו, כשהמפגינים השליכו חזיזים. שמונה פעילי ימין עוכבו לחקירה לאחר שהתעמתו עם מאות השוטרים שהגיעו לאבטח את האירוע, ושלושה מהם אף נעצרו בהמשך .

החתן מחמוד על כתפיי חבריו (צילום: סמי קומע)

בעוד מרבית הזוגות מבלים את בוקר חתונתם ברוגע ולעיתים בהכנות של הרגע האחרון, מחמוד ומורל נאלצו להגיע הבוקר לבית המשפט, בניסיון למנוע את הפגנה מחוץ לחתונתם. בסופו של דבר אישר השופט לפעילי ימין לקיים את המחאה, במרחק של לפחות 200 מטרים מהאולם.

סמי קומע, אחד מחבריו של החתן, חגג יחד עם בני הזוג וסיפר לחדשות 2 Online: "כולם כאן שמחים, בני הזוג נכנסו למרות המהומה. הכל כאן ברמה מאוד גבוהה, את החגיגה הזו לא הצליחו להרוס להם".