הכירו: הזוגות שמתחתנים ביום הבחירות

יום הבחירות המתקרב הוא בדרך כלל חגיגה לדמוקרטיה, אך בשביל הזוגות הבאים תהיה זו גם חגיגה של אהבה. "האורחים בטח ירצו להיות מעודכנים בתוצאות, אבל אחרי המדגם הראשון הטלפונים חוזרים לתיק", מבטיחה רותם, אחת הכלות. הכירו את הזוגות שבחרו להתחתן ביום הבוחר ואיזה גימיקים הם מתכננים לאורחים שלהם

שרה ואורי ואלעד ובתאל (חדשות 2)

בזמן שישראלים רבים יצעדו אל הקלפי הקרוב לביתם ויבחרו את נציגיהם לארבע השנים הקרובות (בתקווה), הם יצעדו לעבר החופה ויבחרו לחלוק את אהבתם עם אדם אחר לכל החיים (גם כן בתקווה).

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יום הבחירות אולי טומן בחובו חגיגה לדמוקרטיה, אבל עבור שרה ואורי, רותם ודורון, ואלעד ובת אל זו תהיה זו גם חגיגה לעצמם, כמובן אחרי שילכו להצביע ויצטלמו בקלפי למזכרת מיוחדת בבגדי חתן-כלה.

"בחרנו להתחתן דווקא ביום הזה כי זה יום חופש ורצינו חתונת יום. זה קצת כמו להתחתן ביום שישי אבל באמצע השבוע", מסבירים שרה ואורי מהרצליה. השניים החליטו שאי אפשר לחמוק מהתאריך המדובר ושילבו אותו באירוע המשמח שלהם. "בכניסה לאולם נציב עמדת ברכות בצורה של קלפי שיהיו בה עצות לזוגיות טובה, ושנפתח אותן רק בבחירות הבאות", הם מספרים ומוסיפים בחיוך: "אנו מניחים שאפילו לא נצטרך לחכות יותר מדי".

גם רותם ודורון מראשון לציון יחגגו את אהבתם בשלישי הקרוב. תחילה חשבו בני הזוג לשנות את התאריך, אבל לבסוף הגיעו למסקנה שדווקא מדובר ביתרון. "סגרנו את היום הזה לפני שקבעו את יום הבחירות, ושכשאמרו שהן במרס ידעתי שזה ייפול עלינו", אומרת רותם. "היו לנו המון חששות שאנשים לא יגיעו בגלל זה, אבל הבנו שזה עדיף, כי בכל זאת זה יום שונה ומיוחד שיגרום לאנשים לזכור את האירוע".

הזמנת החתונה של רותם ודורון (חדשות 2)


אחרי המדגם - הטלפונים חוזרים לתיק

רותם ובחיר לבה מודעים לכך שלפחות בשעה 22:00 תשומת הלב של לא מעט מהאורחים תעבור מהזוג המאושר לסמארטפונים. "אני בטוחה שהרבה מהאורחים שלנו ירצו להיות מעודכנים בתוצאות המדגם והם יהיו מחוברים לטלפונים, אבל זה לא מאד מטריד", מדגישה רותם. "גם אנחנו נרצה להתעדכן, אבל אחרי המדגם הראשון - הטלפונים של כולם יחזרו לתיק", היא משוכנעת.

מנגד, יש גם זוגות שהקישור בין יום הבחירות לבין הבחירה האישית לא מטריד אותם יותר מדי. אלעד ובתאל מירושלים קבעו את התאריך לפני כמה חודשים ונכון לעכשיו הם לא כל כך מעוניינים לערבב בין השמחות. "לא רצינו לעשות שום דבר מיוחד", מודה אלעד, "אבל אחרי לחץ של הסביבה והחברים שממש התלהבו מהצטלבות התאריכים, קצת נשברנו. כרגע אנחנו חושבים רק לעשות מגנטים שעליהם כתוב 'תודה שבחרתם בנו' בצורה של פתק בחירות, אבל רק כדי לצאת ידי חובה".

"אם האירוע היה נופל על המונדיאל - הייתי (חדשות 2)

את תוצאות המדגם שוקלים אלעד ובתאל לפרסם מעל עמדת הדי ג'יי כדי "להרגיע" אורחים מודאגים, למרות שלדעתם לא יהיו כאלה. "אם החתונה הייתה נופלת על משחק במונדיאל או גמר האח הגדול אז הייתי מודאג", מוסיף אלעד."אני בטוח שהאורחים יבואו כדי לשמוח איתנו ויחכו לחדשות מחר. בכל מקרה אני לא חושב שהיתי מזמין את נתניהו או הרצוג לחגוג איתנו".