6 ימים אחרי שהאם נפלה אל מותה, הבת קפצה מהחלון

אסון רודף אסון במשפחה אחת בנתניה: בתחילת השבוע אם המשפחה נהרגה בנפילה מחלון ביתה בקומה ה-13 במהלך ניקיונו. היום בתה, בת 25, קפצה מאותו חלון אל מותה. בפעם השנייה בתוך שבוע, אנשי השכונה שמעו חבטה עזה, ולאחריה מראה מבעית של גופה על המדרכה. רופא קבע את מותה במקום

זירת הנפילה בנתניה, השבוע (דוברות מד"א)

שכונת מגורים אחת בנתניה הפכה בשבוע האחרון למוקד של טרגדיה כפולה, כשהשבוע הוזעקו רופאי מד"א ונאלצו לקבוע את מותן של שתי נשים, אם ובת, שמצאו את מותן מנפילה מחלון הדירה המשפחתית בקומה ה-13. שישה ימים אחרי שהאם נהרגה בתאונה, הבת לא יכלה לשאת את האבל - וקפצה אל מותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבת, צעירה בת 25, קפצה במהלך השבת אל מותה מאותו חלון ממנו אמה מעדה ביום ראשון השבוע. האירוע התרחש בסביבות 11:00 בבוקר, כשבני משפחה נוספים שהו בדירה באותו זמן, כולל בן זוגה של הבת ואביה, האלמן שהפך בטרגדיה גם לאב שכול. הבת ככל הנראה נעלה את דלת החדר ולא איפשרה לאיש להיכנס. בני המשפחה ניסו לשכנע אותה לא לבצע את המעשה ובמקביל הזעיקו כוחות משטרה ומד"א, אך היא החליטה לסיים את חייה.

אסון רודף אסון בנתניה (דוברות מד"א)
בפעם השנייה בתוך שבוע, השכנים שמעו חבטה עזה, ולאנשי הצוות הרפואי שהגיעו לזירה, שוב, לא נותר דבר אלא לקבוע את מותה של הצעירה. מדובר בדירת מגורים הנמצאה בקומה ה-13 של בניין באחת השכונות החדשות של נתניה.  

אמה של הצעירה צנחה אל מותה לאחר שככל הנראה מעדה בעת שעסקה בניקוי החלונות בדירתה. בזירה ובדירתה נמצאו חומרי ניקוי באמצעותם ניקתה את החלונות לפני שנפלה ונהרגה. בני המשפחה ישבו במהלך השבוע שבעה על האם באותה דירה.