צור גולדין חוזר לצבא בלי אחיו התאום: "ההורים מזהירים, אך לא מתנגדים"

אחת הדרישות של ישראל מהפלסטינים במשא ומתן המתנהל בקהיר, היא החזרת גופות חללי צה"ל אורון שאול והדר גולדין זכרם לברכה. משפחת גולדין סיימה את השבעה ויצאה למציאות חדשה. צפו בריאיון עם אחיו התאום של הדר

עם תום השבעה על מות בנם, סגן הדר גולדין ז"ל שנהרג בהיתקלות ברפיח, יוצאים בני המשפחה למציאות חדשה - כשישראל מנסה להשיב את גופת גולדין וגם את גופתו של סמל-ראשון אורון שאול שהוכרז כחלל צה"ל שמקום קבורתו לא נודע. בינתיים, מתכוון אחיו התאום של הדר, צור גולדין, לשוב לשירות קרבי כקצין בצנחנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני אחזור בקרוב", הוא אמר בריאיון לחדשות 2 Online. "ההורים כמו תמיד לא דוחפים ולא חוסמים. הם נותנים אמון בילדים. כמובן שאני איש קבע אבל בכל זאת, הורים בעיקר אוהבים. הם כל הזמן מזהירים ונזהרים אבל לא מתנגדים".

צור אף התייחס לסוגיית השבת גופות החיילים. "אנחנו ממתינים לתשובות", הוא ציין. "כרגע אנחנו לא מקבלים את כל מה שצריך. כבר הגיע הזמן שבו נקבל ממצאים ויותר תשובות, מה היה שם ומה מתנהל, ואנחנו ממתינים וסומכים על מנהיגינו".

"חסר כל הזמן". הדר גולדין ז"ל

צור שיתף בתחושות המלוות את המשפחה בימים הראשונים שלאחר השבעה. "אנחנו לומדים ללכת", הוא סיפר. "התחושה היא מוזרה וקשה. קשה לנו להשלים עם המציאות. אנחנו לא כל כך מאמינים".

"כל הזמן הוא חסר לי בחיים", שיתף צור. "כל הזמן היינו צור והדר, הדר וצור. בחדר, בחפצים, במגורים, אפילו בחפצים האישיים שקיבלנו לא מזמן". עם זאת הוא ציין את החיבוק הגדול שקיבלו בני המשפחה בימים האחרונים: "גילינו בזמן השבעה המון המון דברים נפלאים ורגשות חמים, אהבת אמת וגם בעיקר הסתכלתי על כל אלפי האנשים שזרמו פה מיום ליום. אתה רואה שלהדר היה מגע אישי עם כל אחד ואחד מהם בצורה מוחלטת".