תעלומת הגרפיטי בלב תל אביב: מי מרסס בשם הבנק?

תושבים בעיר נחשפו לכתובות על קירות ובהן "פרסומת" לבנק ירושלים, שלא מעורב בריסוס הדברים. אחד התושבים: "זה מכער את העיר". בעירייה שלחו צוותים שיסירו את הכתובות. הבנק הגיש תלונה במשטרה

"זה מכער את כל הרחוב" (חדשות 2)

תעלומה ברחובות תל אביב: תושבים בלב העיר דיווחו היום (רביעי) לחדשות 2 Online על כתובות גרפיטי ובהן מה שנראה כ"פרסומת לבנק ירושלים". המוסד הפיננסי טוען בתוקף כי הוא לא קשור לעניין ואף הוגשה במשטרה תלונה על השימוש בשמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בכתובות שרוססו נכתב: "שוברים את המונופול. בנק ירושלים", בצירוף מספר הטלפון של המוקד והסמליל של הבנק. "זה פשוט מכער את כל הרחוב וצריך לברר מי עומד מאחורי זה", אמר תושב העיר, שהבחין בימים האחרונים בכתובות. "צריך לבוא ולנקות את זה, חשבנו שזה פרסומת שמלכלכת את הקירות".

הבנק התלונן במשטרה על הגרפיטי (חדשות 2)

מוכרת בחנות שעל ידה רוססה כתובת סיפרה: "ראיתי את זה פה לא מהיום ואנחנו לא יודעים מי ריסס את זה, זה לא פרסומת או משהו שתואם עם הרשויות למיטב ידיעתנו". תושב נוסף הוסיף: "הבנק לא ריסס את זה, אז מי? זו ממש תעלומה, לא ברור לי למה אדם כלשהו ירסס כתובת פרסומת ללא כל סיבה".

בבנק הגישו תלונה במשטרה והבהירו: "אין לנו קשר לריסוס כתובות הגרפיטי, ואנו מתנערים מפעולות של השחתת רכוש ושימוש בסמליל ובטלפון של הבנק". מעיריית תל אביב נמסר כי הם ישלחו צוותים שיסירו את הכתובות.