תיעוד: תוצאות תאונת שרשרת של 10 כלי רכב

חשש מדליפת חומרים מסוכנים התעורר היום בכביש 20 לאחר שמשאית שהובילה חומרים מסוג זה הייתה מעורבת בתאונת שרשרת עם עוד תשעה כלי רכב. כוחות כיבוי אש הוזעקו למקום והשגיחו על פינוי המשאית, בעוד צוותי מד"א פינו שישה נהגים שהיו מעורבים בתאונה לבית החולים

אולי זה העומס בכבישים לקראת סיום החופש הגדול, או שמא זה החום הכבד של אמצע אוגוסט שהסיח את דעת הנהגים - וגרם לתאונת שרשרת במחלף משה דיין בראשון לציון, בה היו מעורבים לא פחות מ-10 כלי רכב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

למרבה המזל, מרבית המעורבים יצאו מן התאונה בכביש 20 עם פגיעות קלות בלבד. חמישה בני אדם פונו לקבלת טיפול רפואי כשמצבם מוגדר קל, ואדם אחד נפצע באורח בינוני. בתמונות מהזירה, נראים כלי הרכב הרבים שנמעכו זה לתוך זה, כנזק רב נגרם להם.

בתאונת השרשרת היו מעורבות גם שתי משאיות - אחת מהן הובילה חומרים מסוכנים, דבר שגרם תחילה לבהלה רבה. "בעקבות התאונה הקפצנו ארבעה צוותי כיבוי אש, שהתמקדו במכלית החומרים המסוכנים", סיפרו בשירותי כיבוי האש בראשון לציון.

"אחרי שהפצועים פונו מזירת התאונה על ידי מגן דוד אדום, השארנו צוות אחד של כיבוי אש שישגיח על המכלית, שחלילה לא ידלפו ממנה חומרים מסוכנים, עד לפינויה בבטחה מן הכביש", הוסיף דובר שירותי הכבאות.

בעקבות התאונה הורגשו עומסים כבדים בנתיבי איילון, בעיקר סמוך למחלף משה דיין. כוחות גדולים של משטרת התנועה הגיעו למקום בניסיון להסדיר את זרם הרכבים.