אביו של הנער מוחמד אבו חדיר על חשיפת עדויות הנאשמים: "בכינו כל הלילה"

עם חשיפת עדויות הנאשמים ברצח הנער מוחמד אבו חדיר, מספר אביו חוסיין על התחושות הקשות של משפחתו. "ראינו את הטלוויזיה והלב שלנו נשרף", הוא מספר לחדשות 2 Online. בנוסף הביע האב חוסר אמון במערכת המשפט בישראל וקרא להרוס את בתי הנאשמים ברצח

"לא ישנו כל הלילה" (באדיבות המשפחה)

"ראינו אתמול בטלוויזיה איך הרוצחים מתארים את מה שהם עשו לבן שלנו והלב שלנו נשרף. הרגשנו כאילו הרגו את כולנו שוב". במילים אלו מתאר אביו של הנער הערבי, מוחמד אבו חדיר, חוסיין, את התחושות הקשות בקרב בני משפחתו לאחר חשיפת עדויות הנאשמים ברצח אמש (ב') בחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אביו של אבו חדיר מספר בשיחה עם חדשות 2 Online כי חשיפת העדויות לא נותנת למשפחתו ולו מנוח. "לא ישנו דקה בלילה. כל המשפחה לא נרדמה בכלל. עד עכשיו אנחנו חושבים על מה הרוצחים עשו לו. איך הכו אותו, חנקו אותו ושרפו אותו בחיים. הסתכלנו על הטלוויזיה ובכינו. איך דבר כזה קורה? שרפו לנו את הילד ושרפו אותנו ביחד איתו".

"בשלב מסוים הוא הפסיק להיאבק", עדות הנחק (חדשות 2)

בחקירתם גוללו שלושת הנאשמים ברצח כיצד תכננו והוציאו לפועל את "מסע ציד האדם", כפי שתואר בכתב האישום. "החלטנו שצריך לנקום בערבים על חטיפת הנערים. החלטנו שניסע לכיוון שועאפט ובית חנינה כדי להתעלל במישהו ערבי".

את הרצח האכזרי תיאר אחד הנאשמים באומרו כי "מ' חנק את הבחור בגרונו ואני צעקתי 'תגמור אותו'. הבחור החל לחרחר, בשלב מסוים הפסיק להיאבק, פחדתי שיקום עלינו. נתתי לו שתי מכות בראש עם הלום ואז אמרתי ל-נ' 'תביא את הדלק'... הדלקתי עם המצית את הבחור באזור הרגליים והכל היה אש".

משפחת אבו חדיר בביהמ"ש (חדשות 2)

בחקירה תיאר הנאשם, יוסף חיים בן דוד, כי לאחר הרצח הוא ושותפיו חשו חרטה. "טעינו, אנחנו יהודים רחמניים", אמר לחוקרים. "הרוצחים אמרו שהם יהודים לא אלימים", מציין האב, "אבל זה שקר. מגיל צעיר חינכו אותם לזה. הממשלה מעניקה אור ירוק לדברים מהסוג הזה".

בשיחה עימו הביע חוסיין חוסר אמון במערכת המשפט. "אין משפט צדק בישראל. כמו שנאמר בקהלת - הכל הבל הבלים. בית המשפט זה הבל הבלים. אם הרוצחים היו ערבים תוך שעה היו הורסים להם את הבית. זו הדמוקרטיה. יש אמרה בערבית: אם השופט נגדך לאן תפנה? רק לאלוהים".