צפו: יוסי הפיל חגג 40 עם פדיקור ועיסוי

מה עוד יכול היה לבקש יוסי הפיל ליום הולדתו ה-40? בספארי השקיעו מבעוד מועד עם לוח זמנים צפוף שכלל ברכות עשויות מחרובים, פדיקור ומסאז'. גם שירים, ריקודים והרבה מאכלים היו חלק מהחגיגות. כך זה נראה

פדיקור, עוגת צ'ופרים, ריקודים והרבה שמח. 40 שנה בדיוק אחרי שנולד בספארי ברמת גן, יוסי הפיל קיבל היום כבוד ששמור למעטים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בספארי הכינו לוח זמנים צפוף במיוחד לחתן יום ההולדת, כזה שכלל פעילויות מבוקר ועד ערב. ב-09:00 בבוקר הגיעו ילדי הקייטנה שפיזרו לו גזם טרי בחצר והחביאו לו בוטנים כדי שיצטרך להתאמץ ולחפש. בהמשך הם כתבו לו "מזל טוב יוסי, יום הולדת שמח", בעזרת חרובים.

פדיקור לפיל המפונק (ספארי)

אבל כאן זה לא נגמר. בשעה 11:00 גלי המאמנת המסורה, זרקה לו תפוחים לחצר, ושעה מאוחר יותר הוא כבר זכה למקלחת צוננת ונעימה מגיא המטפל. ובשעה 13:00 הגיעה ההפתעה האמיתית - טיפול פדיקור ומסאז' עם שמן קוקוס לכפות רגליו הרחבות.

"הוא הרגיש כל היום שמשהו קרה כי הוא ראה את ההמולה מסביבו וראה את המטפלים הולכים וחוזרים", סיפרה שגית הורוביץ, דוברת הספארי. "הוא הגיע לעמוד באזור המטפלים ולראות מה קורה שם, היה לו יום עמוס ומרגש וכל פעם שעשו משהו היו המון מבקרים סביבו והוא הרגיש מיוחד".

ברכה מחרובים (ספארי)

במעגל נחוגה (ספארי)

צאצאיו פזורים בכל העולם

יוסי הפיל מתנשא לגובה של שלושה מטרים ו-70 ס"מ, הוא נחשב לפיל הגבוה ביותר שחי בגני החיות בעולם. הוא נולד ברמת גן לאמא בהטי שעדיין נמצאת ספארי ולאבא טימבו שכבר הלך לעולמו. ליוסי עשרות ילדים בעולם: בפולין, אנגליה, אוקראינה, וצרפת - לשם הועברו, והוא נחשב לפיל פורה במיוחד. בשנת 2007 הוא עלה לכותרות כשהרג את הפילה עטרי, ומאז מקפידים בספארי שלא לשבץ אותו באותו אזור עם פילות.

יוסי והמנהל הראשון של הספארי (ספארי)

בספארי אומרים כי מצבו הבריאותי טוב מאוד, וכפות הרגליים שלו ממש לא נראות כמו של פיל בן 40. "הפילות האחרות קצת התבאסו אז הילדים נתנו גם להן צ'ופרים ועל אמא שלו השפריצו מים", סיכמה הורוביץ.