כלב ננעל במכונית - השוטרים הוזעקו לחלצו

שוטרי תחנת באר שבע קיבלו בסוף השבוע קריאה מעוברי אורח שהבחינו בכלב שננעל במכונית בחניון במרכז קניות בעיר. עם קבלת הקריאה, הגיעו שוטרים למקום - וחילצו את הכלב שסבל מתשישות. בעליו אותרו ויוזמנו לחקירה

שלשום אחר הצהריים קיבלו במוקד 100 של המשטרה קריאה לא שגרתית: עוברי אורח שחלפו סמוך למרכז הקניות "ביג" בבאר שבע, דיווחו שהבחינו בכלב שנותר נעול באחד מכלי הרכב בחניון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עם קבלת הדיווח, הוקפצו למקום שוטרי יחידת השיטור העירוני תחנת באר שבע, שהבחינו בכלב יושב על כיסא המושב הקדמי, כשהרכב נעול. באמצעות מוקד המשטרה נעשו ניסיונות לאתר את בעל הרכב - אולם עלה כי מדובר ברכב שכור ולא ניתן להגיע לשוכריו.

משלא אותרו הבעלים וניכר כי הכלב במצוקה, אחד השוטרים שבר את החלון הקטן בדלת האחורית, פתח את הרכב - ואפשר לכלב לצאת ולשתות מים צוננים מקערה שהוגשה לו.

"מיד עם קבלת ההודעה אודות הכלב הנעול ברכב, הגיעו למקום כוחות משטרה והחלו בפעולות לאיתור הבעלים", סיפר רס"מ אסף ביטון. "אז התקבלה ההחלטה לשבור את החלון האחורי ולחלץ את הכלב שהיה במצב של תשישות עקב החום והשהות הממושכת ברכב".

בעליו של הכלב הגיעו לרכב כעבור כשעה, והבחינו בשוטר שהמתין להם בסמוך לו, כשלצדו הכלב. הם יזומנו בהמשך לחקירה בתחנת משטרת באר שבע, שם מבקשים להזכיר כי בדומה לילדים, אסור להשאיר בעלי חיים ברכב כשהרכב נעול - מאחר והדבר יכול לגרום למותם.