רוכב אופניים נפצע אנושות - מפגיעת ניידת

צעיר בן 20 נחבל קשות בראשו לאחר שניידת משטרה ככל הנראה פגעה בו בזמן שרכב על אופניים חשמליים. הוא פונה לבית החולים איכילוב במצב אנוש כשהוא מורדם ומונשם; שני צעירים נוספים נפגעו בשתי תאונות שונות בדרום הארץ ובצפונה.

הניידת הפוגעת, הלילה (yaffa 48)

רוכב אופניים חשמליים כבן 20 נפצע הבוקר (ו') מפגיעת ניידת משטרה ברחוב היינריך היינה ביפו. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים איכילוב כשהוא סובל מפגיעת ראש חמורה. נסיבות התאונה נבדקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צוות מד"א שהוזעק למקום העניק לצעיר טיפול ראשוני וייצב את מצבו. "על הכביש סמוך לאופניים חשמליים שכב צעיר כבן 20, מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה מאוד", סיפרה פרמדיקית מד"א ירדן ביידר. "אזרחים שהיו במקום סיפרו לנו שהוא נפגע מרכב. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו במצב אנוש לבית החולים איכילוב כשהוא מורדם ומונשם".

בוחנים של אגף התנועה הגיעו למקום והחלו בסקירת זירת התאונה, כשלפי שעה עדיין לא ברור מה גרם לניידת המשטרה לפגוע בצעיר בעוצמה רבה כל כך שגרמה לפציעתו הקשה.

שתי תאונות קשות נוספות ארעו לאחר מכן בצפון הארץ ובדרומה: סמוך לחוף הסטודנטים שבחיפה נפצע בינוני רוכב טרקטורון בן 23. הוא פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא סובל מחבלת ראש. בכביש 6 דרומית למחלף קריית גת נפצע קשה צעיר נוסף כבן 20, גם הוא מפגיעת כלי רכב. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום פינו אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע. חקירת שתי התאונות נמשכת.