ארוסתו של הדר גולדין ז"ל מתקשה להיפרד: "כמעט הגשמנו את החלומות שלנו"

עדנה סרוסי, ארוסתו של הדר גולדין ז"ל, מרגישה שכל חלומותיהם המשותפים נגדעו - רגע לפני שהתגשמו. "כמעט גרנו ביחד, כמעט פיצחתי את הסוד שלו", היא אומרת בריאיון לחדשות 2. עכשיו היא מבקשת להיות עצובה כדי שאחר כך תוכל להתחזק. הריאיון המלא ישודר מחר במהדורה המרכזית

האהבה של עדנה סרוסי, ארוסתו של הדר גולדין ז"ל, נקטעה באיבה. הם חלמו להקים בית ביחד, להגשים חלומות משותפים - אבל הדר נהרג במהלך תקרית ברפיח ועתה היא יושבת שבעה עם משפחתו. בריאיון לחדשות 2, שישודר מחר (חמישי) במהדורה המרכזית, היא מספרת על האהוב שאיבדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הוא היה מתקשר אליי בלילה ואומר לי: 'נראה לך שאני יכול להגיד לחיילים שלי שהם גברים?', הוא היה מת לחבק אותם ולהגיד להם שהוא מת עליהם והוא הרגיש שהוא לא יכול בגלל התפקיד", נזכרת עדנה.

הדר גולדין ז"ל

היא מדברת בכאב על הדברים שלא תשלים איתו לעולם. "זה מאוד קשה כי בעצם הכל נקטע בכמעט. כמעט גרנו ביחד, כמעט הגשמנו את החלומות שלנו, כמעט פיצחתי את הסוד שלו".

למרות שרשמית לא הספיקה להיות אשתו היא לקחה על עצמה את כל מנהגי האבלות ביחד עם המשפחה. "ישר איך שהודיעו לנו הרגשתי שאני הולכת איתם, עם המשפחה, לוקחת את מנהגי האבלות איתי", אמרה. "פשוט לא יכולתי לחשוב על דרך אחרת שאני אנהג בה".

לצד האבל של המשפחה, עדנה מדברת גם על האבל הפרטי שלה. "חשוב לי עכשיו וגם לתת מקום לאבל שלי, לתת לדברים לשקוע, להרשות לעצמי להיות בדיכאון על זה, כי אחר כך אני אצטרך להיות חזקה גם".