אחיות הלוחמים: "תחזרו כבר". צפו

אחיות של לוחמי צה"ל הכינו עבורם סרטונים מיוחדים, והעבירו אותם לחדשות 2 Online. "אנחנו מתגעגעות ורוצות שתחזרו בשלום", הן קוראות - ומדגישות כי גם האחיות, לא רק ההורים, ממתינות לשובם מהקרב. מיקה, בת 11 מרמת ישי: "ממש קשה לי שהוא לא בבית". צפו במקבץ הברכות

לוחמי צה"ל אמנם יצאו מעזה, אך רובם המכריע עדיין לא שב הביתה והגעגועים של בני המשפחות גוברים מיום ליום. אם בכל המבצע עסקו בעיקר בהורי הלוחמים, אחיותיהם גם הן ביקשו להראות עד כמה הן רוצות כבר לראות את האחים שלהן בבית - בריאים ושלמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מספר אחיות של לוחמים שמשרתים על גבול הרצועה, העבירו לחדשות 2 Online מסרים מוקלטים שביקשו להעביר לאחים שלהם, אותם לא ראו כבר מספר שבועות.

"אנחנו רוצות להגיד שזה לא משנה כמה, איפה למה מדוע ומתי ואיך - אנחנו לא יכולות להפסיק לחשוב על דורון ומה הוא עושה", סיפרו ניצן מינץ (29) ויובל קוטה (16) מהרצליה, אחיותיו של דורון קוטה, לוחם בגדוד 202 של הצנחנים. "הוא תורם למדינה ומגן עלינו וזה לא כזה ברור מאליו. אנחנו פשוט אוהבות אותו, חולות עליו ומעריצות אותו".

הם הדגישו שלא רק ההורים והחברות והחברים מחכים בבית לשובו - אלא גם הן, האחיות: "הוא הבנאדם הכי קרוב אלינו בערך. אנחנו אוהבות אותו מאוד ורוצות שכל המצב הזה ייגמר והוא וכל החברים שלו והחיילי והמפקדים והקצינים וכל הצבא כבר יחזור הביתה בשלום וזהו".

מתגעגעות. ניצן ויובל

"מתגעגעת מאוד וגאה בו"

ענבל פרידמן (11) מיבנה היא אחותו של עומרי פרידמן, מפקד טנק בחטיבה 401 של השריון. "אני מקווה שהוא והחיילים האחרים יחזרו הביתה בשלום, תחזרו כבר הביתה!", אמרה. מיטל שלזינגר (9) משהם, אחות של ירון, לוחם הנדסה בגדוד 601, הצטרפה לאיחולים: "אני מאוד מתגעגעת אליו וגאה בו".

מיקה (11) מרמת ישי, שאחיה עדן הוא לוחם בנח"ל סופרת את הימים עד שתראה שוב את אחיה. "כל התקופה הזאת ממש קשה לי שהוא לא בבית, הוא בקושי מדבר איתנו, אנחנו בקושי רואים אותו וכל הזמן אני מחכה שהוא ייצא הביתה", סיפרה מיקה. "למרות כל הקשיים והדאגות יש את המשפחה והחברים שעוזרים לי ותומכים בי לעבור את כל הפחדים והקשיים ואני הכי הכי גאה באח שלי - עדן אוהבת אותך וגאה בך נסיך שלי!".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv