קילל את ח"כ מירי רגב – וזומן לחקירה במשטרה

במשטרה זימנו אתמול לחקירה את גילי גולן, לאחר שקילל את ח"כ מירי רגב בעמוד הפייסבוק שלה, והיא התלוננה עליו. "אני לא מתחרט", הוא אמר – ושוחרר בערבות של 5,000 שקלים. הוא התלוצץ: "פעם הבאה תתקשרי אלי נפתור את זה בנינו". רגב: "כן לחופש הביטוי, לא להסתה"

ח"כ מירי רגב. התלוננה (ערוץ הכנסת)

גילי גולן מנתניה נבהל אתמול (ג') בבוקר לאחר שזומן לחקירה במשטרה, אלא שאז התברר לו שהוא זומן לאחר שקילל את מירי רגב בתגובה לפוסט שלה בעמוד הפייסבוק, והיא התלוננה נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לדבריו, הוא זומן אתמול לחקירה בשעה 20:00 בערב בתחנת נתניה והשוטר אמר לו כי הוא חשוד בהעלבת עובד ציבור. במשטרה אמרו כי חברת הכנסת רגב הגישה נגדו תלונה כי הוא קילל אותה בפייסבוק. בין היתר, הציגו החוקרים בפניו את מה שכתב.

הרקע לתלונה, לטענתו של גולן, הוא פוסט שכתבה חברת הכנסת על הנשיא היוצא שמעון פרס: " לאור אמירותיו של הנשיא לשעבר פרס כי המבצע בעזה מיצה את עצמו, אני אומרת כי פרס הוא זה שמיצה את עצמו".

"מירי רגב העליבה את שמעון פרס ברבים, ואמרה ש'זמנו עבר', לכן קראתי לה כך ואני לא חוזר בי מהדברים. אני עומד מאחורי הדברים שאמרתי ב-100 אחוז", אמר גולן שציין כי יפנה לשמעון פרס כדי לבקש ממנו להתלונן על רגב.

(פייסבוק)

רגב: "כן לחופש הביטוי, לא להסתה"

במשטרה לא הסתפקו בתשובותיו של גולן - הוא צולם, נלקחו ממנו טביעות אצבע והוא שוחרר בערבות של 5,000 שקל. לדברי גולן, במשטרה אמרו לו גם לא להתקרב או לפנות לרגב ב-14 יום הקרובים.

בעמוד הפייסבוק שלו הוא התלוצץ על האירוע וכתב: "את מתוקה, נשית, עדינת נפש, פיך מפיק מרגליות ואני אוהב אותך. בפעם הבאה תתקשרי אליי נפתור את זה בינינו. מה את רצה למשטרה? נעלבתי. עכשיו אני ברוגז איתך וגם אחרי שיעברו 14 יום לא תשמעי ממני".

"אני לא מוכנה שכל אחד יכתוב מה שהוא רוצה ושיעליב עובד ציבור", אמרה ח"כ רגב בתגובה לחדשות 2 Online. "אני אומרת כן לחופש הביטוי, אבל לא להסתה ובמקרה הזה הסבו את תשומת לבי לעניין והחלטתי לקחת דוגמה אחת ולעשות ממנה רעש".

זו כבר התלונה החמישית במשטרה שהגישה רגב מתחילת המבצע, בין היתר נגד ח"כ חנין זועבי, ח"כ אחמד טיבי ונגד רופא משערי צדק שהעלה תמונה של נתניהו בדמות ערפד.