צפו: הלוחם שב הביתה אחרי חודש ומפתיע את אימו

חודש שלם לא ראתה רינת את בנה הלוחם, ליאור. החייל שרצה לעשות לאימו הפתעה בלתי נשכחת לא סיפר לה שהוא יצא מהרצועה ושהוא נמצא בדרכו הביתה. בזמן שהוא היה מתחת לבית הוא שלח לה דרישת שלום מצולמת "מהחזית", ורגע אחרי דפק בדלת. "בשנייה אחת הדאגה התחלפה באושר מתפרץ", מתארת האם את רגע המפגש. צפו בתמונות המרגשות

כבר חודש שאימו של ליאור, רינת, לא ראתה את בנה הלוחם. אתמול (ב') החודש הטעון בחרדה ובגעגועים גדולים הסתיים ברגע אחד של אושר. ליאור לא הודיע לאימו שהוא יצא מרצועת עזה ודפק בפתאומיות בדלת. המפגש המפתיע בין האם לבנה הלוחם תועד בסרטון מרגש, אך יש להניח שגם ללא התמונות, את הרגע בו ראתה האם את בנה במפתן הבית היא לא תשכח זמן רב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מאחורי "מזימת" ההפתעה עמד בן דודו של ליאור, גיא כהן. גיא הציע לבן דודו שידבר איתו לפני שהוא מגיע הביתה, כדי שיחד ינסו להפיק לרינת הפתעה בלתי נשכחת. גיא מספר כי ליאור התקשר אליו אחרי שיצא מהרצועה להתרעננות, לפני שהוא דיבר עם מישהו מבני המשפחה. "צילמנו את החלק הראשון של הסרטון, בו הוא כביכול שולח לאמא שלו ד"ש מהשטח, מתחת לבית שלו, ושלחנו אותו בקבוצת הוואטסאפ של המשפחה כשהיינו בלובי של הבניין שלו. שנייה אחרי שאמא שלו ראתה את הסרטון, ולפני שהיא הבינה מה קורה, הוא דפק בדלת", מתאר גיא. "כשהיא שמעה שהוא מתכוון לשלוח סרטון עם דרישת שלום היא שמחה מאוד ואמרה שזה ימלא לה את המצברים. היא לא דמיינה שהמצברים שלה יתמלאו עד כדי כך".

ליאור בד"ש מ"החזית"

"בשנייה אחת הדאגה התחלפה באושר מתפרץ"

"חודש ימים לא ראינו את ליאור ולא ידענו איפה הוא נמצא או מה קורה איתו. היו ימים ארוכים בהם לא שמענו ממנו כלל", מספרת האם, "אלו ימים מלאים בדאגה עצומה". רינת מציינת כי "כל הזמן ביקשתי ממנו שישלח לי תמונה כדי שאוכל לראות שהכל בסדר איתו. אתמול בבוקר התכתבנו והוא שאל אותי אם אני רוצה שהוא ישלח תמונה או סרטון. 'מה זה משנה', עניתי לו, 'העיקר שאני אראה אותך'. הוא אמר שהוא יבקש ממישהו שיסריט אותו וישלח", היא מתארת. "אחרי שקיבלתי את הסרטון צפיתי בו ולא הבנתי מה אני רואה. רגע אחרי זה אני כבר שומעת דפיקה בדלת. הייתי בשוק כשראיתי אותו בפתח של הבית. בשנייה אחת הדאגה התחלפה באושר ובשמחה מתפרצים. הייתי בעננים".