נתניהו ביקר פצועים בסורוקה: "גאה בכם"

בין הערכת מצב אחת לשנייה, הספיק ראש הממשלה נתניהו לבקר פצועים מזירת הלחימה ברצועת עזה, המאושפזים בביה"ח סורוקה בבאר שבע. נתניהו שוחח עם בני משפחותיהם של החיילים הפצועים, שהודו לו על פועלו: "קיבלנו את בנינו במתנה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ירד היום (ב') לדרום על מנת לפגוש חיילים שנפצעו במסגרת מבצע "צוק איתן" המאושפזים בבית החולים סורוקה בבאר שבע. "אתם טובי בנינו", אמר נתניהו לפצועים. "אתם עושים עבודת קודש להגנת אזרחי ישראל. כל העם מאחוריכם. אני גאה בכל אחד מכם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נתניהו שוחח גם בני משפחותיהם של הפצועים ואמר כי "הבנים שלכם גיבורים. בשם אזרחי ישראל, תודה על החינוך לאהבת המולדת שהענקתם להם". לאב שבנו נפצע במהלך הלחימה אמר ראש הממשלה: "הבן שלך הוא הבן שלי".

נתניהו שמע חוויות מהלוחמים הפצועים (לע"מ)

נתניהו גם שוחח עם אמו של חייל נוסף המאושפז בסורוקה. אמו של הפצוע בירכה את ראש הממשלה על פועלו. "הבן שלי מתאושש ומדבר", אמרה האם לנתניהו. "קיבלנו אותו במתנה, תודה לך".

לאנשי הצוות הרפואי בבית החולים אמר ראש הממשלה כי הם עושים עבודת קודש לטובת אלה הנלחמים עבור אזרחי המדינה. "זה נפלא שאתם עוזרים לבחורים הצעירים האלה לחזור לחיים", אמר נתניהו לצוות. "זה מפליא אותי. אני רוצה להודות לכם מעומק הלב".