רופאה בכירה: "אישה ביטלה אצלי תור והסבירה 'שמאלנית לא יכולה להיות רופאה טובה'"

רופאה אונקולוגית בכירה שמנהלת מרפאת שד לנשים בסיכון מוגבר, טוענת כי אישה שהזמינה אצלה תור התקשרה לבטלו ואמרה: "שמעתי שאת שמאלנית קיצונית, שמאלנית לא יכולה להיות רופאה טובה, אני מבטלת את התור". בשיחה עם חדשות 2 Online אמרה: "היא ניצלה הזדמנות להביע את דעותייה, מאחלת לה בריאות שלמה"

אילוסטרציה (חדשות 2)

"דוקטור, שמעתי שאת שמאלנית קיצונית, שמאלנית לא יכולה להיות רופאה טובה, אני מבטלת את התור". זה מה שאמרה השבוע לאונקולוגית בכירה, אישה שהתקשרה אליה כדי לבטל את התור שלה, זאת לטענת הרופאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עיקר עיסוקה של הרופאה, מנהלת מרפאת שד ובעלת קליניקה פרטית במרכז,  הוא טיפול בחולות סרטן השד ובנשים שנמצאות בסיכון מוגבר לסרטן השד.

בפוסט שהעלתה בעמוד הפייסבוק שלה היא גוללה את פרטי המקרה וסיפרה שהאישה התקשרה אליה בשבוע שעבר ואמרה לה: "דוקטור, קיבלתי עליך המלצות מצויינות, את חייבת לתת לי תור דחוף אליך".

הדוקטור ביררה איתה שבעייתה אכן רלוונטית לתחום עיסוקה והתור נקבע. אלא שלאחר יומיים, ורק שעתיים לפני התור, לדבריה, אותה אישה התקשרה אליה ואמרה וביקשה לבטל את התור - בשל דעותיה. היא בתגובה אמרה לה: " תודה שהודעת לי, בריאות שתהיה לך".

מדובר באישה שהגיעה אליה באופן פרטי, והרופאה לא טיפלה בה בעבר. "זו פעם ראשונה שדבר כזה קורה לי וזה בהחלט יוצא דופן", סיפרה לחדשות 2 Online מנהלת מרפאת השד. "אני לא מגדירה את עצמי שמאלנית. אני כן מתנדבת בארגונים שונים שנותנים סיוע הומניטרי".

."אני לא בטוחה מה היתה הסיבה האמיתית לביטול, אבל ברור לי שהיא ניצלה את ההזדמנות להביע את דעתה על כל מי שנחשב בעיניה 'שמאלני'", היא אמרה. "אני באמת מאחלת לה בכל לבי בריאות שלמה".