טמרה: עשרת אלפים הפגינו נגד המבצע בעזה

המגזר הערבי נגד המבצע בעזה: 10,000 בני אדם הפגינו נגד ממשלת ישראל ונשיא מצרים על מה שהם כינו "הרג הילדים והנשים בעזה". המפגינים נשאו בובות בדמות גופות של ילדים ונשאו את דגלי פלסטין והתנועה האיסלאמית. את ההפגנה ארגנו שני הפלגים של התנועה האיסלאמית בישראל

כעשרת אלפים מפגינים ערבים-ישראלים צעדו היום (שבת) בטמרה שבגליל התחתון בהפגנת מחאה נגד המשך מבצע "צוק איתן" בעזה. המפגינים הגיבו לקריאת התנועה האיסלאמית לצאת נגד הפעילות הישראלית ברצועה, וקראו קריאות בגנות ישראל ונשיא מצרים א-סיסי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המפגינים נשאו עמם את דגלי הרשות הפלסטינית, התנועה האיסלאמית ותמונות זוועה של גופות מעזה. בהפגנה השתתפו שני הפלגים של התנועה האיסלאמית, תנועת בת של האחים המוסלמים במצרים, כשמנהיגיה יחד עם המופתי של ירושלים הובילו את ההפגנה.

ההפגנה בטמרה, היום (חדשות 2)
בהפגנה נשמעו קריאות נגד ישראל, ראש הממשלה נתניהו ונשיא מצרים. המפגינים דרשו "להסיר את המצור מעל עזה" ולפתוח את המעברים לישראל ולמצרים. המפגינים קראו גם נגד מדינות ערב בטענה שאלה "מאפשרות את הרג הילדים והנשים בעזה". ילדים שהשתתפו בהפגנה נשאו בובות בדמות גופות של ילדים שנהרגו.

יו"ר הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית ראאד סלאח אמר להמונים: "נתניהו עושה צעדים לקראה מה שהיטלר עשה והכיבוש עושה מה שהנאצים עשו, אני מבטיח לכם שבקרוב מאוד נתפלל את הניצחון שלנו במסגד אל-אקצה".