הרשת נרתמת: "Hadar come home"

ברשת כבר נרתמו לטובת החזרתו של הדר גולדין, והקימו עמודי פייסבוק ומשתמשים באינסטגרם. אחד ממנהלי הקבוצות: "האחדות היא הדבר היחידי שיחזיר אותו הביתה". הגולשים קוראים: "Hadar Goldin we stand with you"

אחד העמודים שקמו ברשת (פייסבוק)

מספר עמודי פייסבוק ומשתמשים באינסטגרם הוקמו וצברו אלפי לייקים, דקות ספורות לאחר שדובר צה"ל הודיע היום (ו') שיש חשש שסגן משנה הדר גולדין, קצין צה"ל, נלקח בשבי החמאס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בין העמודים שנפתחו: Hadar Goldin תחזור בשלום , Hadar Goldin #BackHome ,Hadar goldin come home, ועוד כאמור שני משתמשים באינסטגרם. העמודים מכילים בין היתר קריאות של גולשים להחזיר אותו בשלום וכן כתבות שנעשו אודותיו בכלי התקשורת.

"הקמנו את הקבוצה כי מי שנמצא בגבם של צה"ל הוא העם והעם חייב להיות מאוחד ולהביע אהבה לאח שנעדר", סיפר לחדשות 2 Online מנהל קבוצת Hadar Goldin we stand with you. לדבריו, האחדות היא הדבר היחידי שיחזיר אותו הביתה ולא שחרור אלפי מחבלים ולא לשחק לידיו של חמאס.

Hadar goldin come home (פייסבוק)

הבעת אהבה ועידוד לאחדות

מנהל הדף "Hadar goldin תחזור בשלום" הדגיש כי הקים את העמוד בשל הקושי הרב בקבלת הידיעה. "גם אני חלק מעם ישראל וגם לי נורא קשה לשמוע ולקבל שנחטף לנו חייל וחשוב לי להגיד שהקמתי את הדף לא בשביל להרים את הרף של השבוי אלא בשביל להשתתף בהלם והכאב העמוק של כל מדינת ישראל על כל חייל וחייל שנחטף או נהרג".

"עם טרוריסטים לא עושים משא ומתן", הוא מדגיש. "ההתעסקות שלנו עם העמוד הזה היא נטו הבעת אהבה עידוד לאחדות והבהרה חדה לחמאס שהעם לא תומך בשחרור אסירים או בלחץ על הממשלה - רק אהבה תביא אהבה".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv