נועם שליט לחדשות 2 Online: "מרגישים רע מאוד, כמו כל המדינה"

במשפחתו של גלעד שליט הגיבו בדאגה לידיעה על החשש לנפילתו בשבי של סג"מ הדר גולדין. "התחושות הן קשות, ואנו מקווים לטוב", סיפר נועם שליט, אביו של גלעד שליט שישב בשבי חמאס במשך כחמש שנים

"עוקבים בדאגה". נועם שליט (דרור ארצי / ג'יני – באדיבות מאקו)

"אנחנו מרגישים רע מאוד, כמו כל המדינה". כך אמר היום (שישי) לחדשות 2 Online נועם שליט, אביו של גלעד שליט, החייל שנשבה והוחזר לאחר כחמש שנים. במשפחת שליט קיבלו בדאגה את הידיעה על החשש לנפילתו בשבי של סג"מ הדר גולדין בתקרית ברפיח הבוקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"התחושות הן קשות, ואנו מקווים לטוב ועוקבים בדאגה אחר המתרחש", הוסיף שליט, שמכיר היטב את תחושותיה של משפחת גולדין בעת הזו. בשיחה עם חדשות 2 Online לפני יומיים התייחס גלעד למבצע בעזה ואמר: "כפי שחיילי צה"ל עזרו ותמכו בי בעבר, כך אני מודה להם על הפעילות שלהם היום".

הפרסומים בימים האחרונים על מעצרים חוזרים של חלק ממשוחררי עסקת שליט, לא תורמים לרף הסובלנות שמגלים גורמים שונים בציבור כלפי משפחת שליט בעת הזו. "אנשים רוצים להאשים את גלעד על המאבק הלאומי לשחרר אותו?", שאל נועם שליט בשיחה עם חדשות 2 לפני מספר ימים.

סג"ם הדר גולדין

"אז אולי עכשיו חלק יכולים להצטער על כך ששחררו אותו, גם התבטאויות כאלו שמעתי. זאת למרות שמאז שגלעד חזר שוחררו גם אסירים וגם מחבלים עם דם על הידיים, אז יכול להיות שהוא באמת אשם".

את התייחסותו הנרחבת לביקורת נגדו, מעדיף שליט לפי שעה לשמור לעצמו. "כל עוד יש מלחמה ואנשים נהרגים ונפצעים, אנחנו לא מעוניינים להתחיל עימותים בתקשורת על העניינים האישיים שלנו", אמר. "אם וכאשר כל זה יסתיים אולי נאמר משהו, אבל עכשיו הבעיות האישיות שלנו לא צריכות להיות על סדר היום הלאומי". 

קצין צה"ל בשבי חמאס - הסיקור המלא:

הקצין שנהרג ספד ב-2007 לחברו: "לוויות – בזבוז זמן"

המתווך בעסקת שליט: "בחמאס תכננו מראש להפתיע עם מתאבד ולחטוף חייל"

פורסמו שמות ההרוגים בתקרית ברפיח

קרי: "חמאס חייב לשחרר את השבוי"

אבי החייל שנשבה: "בטוחים שצה"ל יהפוך כל אבן"

חמאס מכחיש: "לא חטפנו את החייל"

שכנים וחברים בבית משפחת גולדין: "הם חזקים"

סג"מ הדר גולדין בריאיון לפני כשנה: "גדלתי על אהבת העם והארץ"

גורם מדיני: "התגובה לחטיפת הקצין תהיה קשה"

חשש: קצין צה"ל נפל בשבי חמאס; שני חיילים נהרגו

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv