קצינה בצה"ל: עובד ארומה כתב לי "זבל" בקבלה

קצינה שקנתה קולה בסניף בשרון הופתעה לגלות שבמקום שמה האמיתי, הופיעה על הקבלה המילה "זבל". התמונה שהעלתה לרשת, לצד טענתה שמדובר בעובד ערבי, גררה תגובות זועמות וקריאות לחברה לפטרו. העובד התנצל והסביר כי מדובר בטעות. ארומה ישראל: "העובד, בן העדה הדרוזית ששירת 3 שנים בצה"ל, שמע את השם IZABEL או ZABEL"

הקבלה שעוררה סערה (חדשות 2)

קצינה מחיל האוויר שהגיעה אתמול על מדים לסניף של ארומה באזור השרון, טוענת שעובד במקום החליף את שמה המקורי בכינוי המעליב "זבל" בקבלה שניתנה לה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לדברי הקצינה, שהתלוננה על המקרה בעמוד הפייסבוק של רשת "ארומה ישראל", היא הגיעה אמש לסניף, ניגשה לדלפק והזמינה קולה זירו. מאוחר יותר, כשהסתכלה בקבלה, היא הופתעה לגלות שבמקום שמה האמיתי היה מצוין שם אחר  - "זבל".

"הסניף מסביר פנים לקציני צה"ל", ציינה החיילת בציניות לצד התמונה בפוסט, שגרר תגובות זועמות מגולשים רבים, שהתייחסו בעיקר לכך שהעובד, לטענת הקצינה, היה בעל שם ערבי. "הוא כנראה כתב את השם שלו בעצמו", הגיב אחד הגולשים. אחרים קראו להתקשר ללא הפסקה לטלפון של הסניף בבקשה לפטר אותו. רבים, לדברי מספרים בסניף, אכן עשו כך.

העובד התנצל: "בטעות ולא בכוונה"

בעקבות התלונה והפוסט קיבלו ב"ארומה ישראל" תלונות רבות ומיהרו להגיב. "נטען כי אחד מעובדי הסניף קרא לקצינה בצה"ל בשם גנאי, דבר אשר אינו מתקבל על הדעת לכל אדם באשר הוא, לכל לקוח באחד מסניפי הרשת ובמיוחד לא בימים טעונים אלו", ציינו.

עמוד הפייסבוק של העובד (פייסבוק)

"מהבדיקה שערכנו התברר שהעובד הינו בן העדה הדרוזית, שירת 3 שנים בצה"ל, אחיו קצין בדרגת סרן בשירות קבע בצה"ל ואין לו שום דבר נגד צה"ל. התמונות מעמוד הפייסבוק שלו מדברות בעד עצמן. שמו של העובד אינו השם שצוין על ידי הגולשת. לטענתו, כאשר שאל העובד את הלקוחה לשמה, שמע את השם IZABEL או ZABEL ולכן זהו השם שרשם בחשבונית. העובד התנצל על אי ההבנה, ואף פירסם פוסט בעמוד הפייסבוק שלנו עם התנצלותו. בשבועות האחרונים ארומה ישראל תורמת ומפנקת את חיילינו בדרום, וכמובן שאנו מגנים כל ביטוי גנאי מכל סוג שהוא ומתנצלים במידה ומישהו נפגע". עם זאת, נציין כי שם הקצינה (השמור במערכת) לא מזכיר את שם הגנאי שרשום בקבלה, גם לא בצליל.

העובד עצמו התנצל אף הוא על המקרה - והסביר בעמוד הפייסבוק שלו כי מדובר בשגגה: "חבר'ה, אני מבקש סליחה. אני זה העובד שרשם את זה, זה היה בטעת ולא בכוונה, אני מוכן להתנצל בפני אותה קצינה שביצעתי לה הזמנה. פשוט לא הצלחתי לקלוט את השם נכון ורשמתי בטעות את המילה זבל".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv