קבלת הפנים שהפצוע מעזה לא ישכח

לוחם הנח"ל לירן סופר נפצע מטיל אר. פי. ג'י ברצועת עזה ואושפז בבית החולים ברזילי במשך שבוע. עם שובו הביתה חיכו לו ילדי השכונה, שכנים וחברים עם קבלת פנים מרגשת, שגרמה לנוכחים להזיל דמעה. "ברוך השם, חזרנו לשגרה", אמרה אמו של לירן אחרי ימים של דאגה. צפו בהפתעה שחיכתה ללירן בבית

כשלירן סופר, שנפצע בעזה, חזר אתמול (ב') הביתה מבית החולים ברזילי אתמול הוא לא היה מוכן למה שציפה. כל משפחתו, חבריו ושכניו התכנסו עם בלונים, ממתקים, ציורים בקבלת פנים שלא ישכח במהרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סופר, לוחם בגדוד של הנח"ל, נפצע בפעילות כשטיל אר.פי.ג'י חדר לבית בו שהה הכוח. הוא היה מאושפז במשך שבוע בבית החולים ברזילי באשקלון, וכששב לביתו הכינו לו כל ילדי השכונה באשדוד את ההפתעה. "ברוך השם, חזרנו לשגרה", אמרה אמו של סופר, אורלי, כשהיא משחררת אנחת רווחה.

"התרגשתי מאוד לראות אותו חוזר הביתה לאחר שביקרנו אותו בבית החולים וראינו אותו במצב פחות טוב", סיפר לחדשות 2 online שכן המשפחה משה טטרו, שתיעד את האירוע.

טטרו הוסיף עוד כי "לראות אותו הולך לבד עורר גאווה ושמחה ענקית, ואפילו איזו דמעה מצאה עצמה גולשת על לחיי".

לדברי השכן, לירן התרגש מאד מקבלת הפנים עם שובו הביתה. "הוא הרגיש נבוך, אבל החיבוק החם של כל השכנים ובעיקר של הילדים חיממו את ליבו ורוממו את רוחו", אמר.

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv