רועי נפל בעזה: "העולם בלעדיו - מקום פחות טוב"

"תמיד הוא היה מחייך אליך, זה היה ממכר להיות לידו". כך מתארים חבריו של רועי פלס את החיוך שלו, שלדבריהם לא מש משפתיו וכל כך אפיין אותו. רועי היה ספורטאי מצטיין וחלם לשרת בתפקיד קרבי משמעותי. "אין מי שלא ירגיש בחסרונו", אמר אחד מחבריו לחדשות 2 Online

סגן רועי פלס

סגן רועי פלס נהרג במהלך הלילה, וחבריו מספרים היום (שבת) על חבר טוב שהיה אהוב על כולם ועל חיוכו שלא מש משפתיו. "פלס היה בן אדם", תיאר חברו, גיא, בשיחה עם חדשות 2 Online. "הוא היה בן אדם עם לב גדול ואהבה אדירה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"תמיד הוא היה מחייך אליך", סיפר גיא. "זה היה ממכר להיות לידו. כל כך הרבה שמחה הייתה בו. העולם בלעדיו הוא מקום פחות טוב".

החבר ציין כי רועי היה ספורטאי מצטיין שאהב כדורעף חופים, לא רק בשל יכולותיו האתלטיות, אלא בעיקר בשל הרוח הספורטיבית שאפיינה אותו. "אי אפשר היה לריב איתו", הוא אמר, "גם על המגרש. תמיד הוא שמר על רוח טובה".

"אין אחד שהכיר את רועי, שלא ירגיש בחסרונו", סיכם גיא. "רועי לא היה מסוגל לראות אף אחד עצוב. הוא רק רצה לעודד אנשים כל הזמן. היה לרועי מאוד חשוב לשרת בשירות קרבי ובתפקיד משמעותי".

סגן רועי פלס, לוחם בחטיבת הנח"ל, בן 21 מתל אביב, נהרג במהלך הלילה מפגיעה בבבית בו שהה כוח צה"ל ברצועת עזה. הוא הועלה לאחר מותו מדרגת סגן משנה לדרגת סגן. פלס למד בתיכון עירוני ה'.