המג"ד בעזה - רעייתו ביקרה את חייליו הפצועים

טל ברכה, מ"כ בגולני שנפצע בראשו בעזה, הופתע כשבחדרו בבית החולים הופיעה עדי אלקבץ, רעייתו של המג"ד שלו. במפגש המרגש העניקה לו אלקבץ את דגל החטיבה ואף החמיאה לו ולחבריו על עבודתם ברצועה

החייל הפצוע מחטיבת גולני זכה לביקור חולים לא שיגרתי: בזמן שסא"ל ארז אלקבץ, מפקד גדוד בחטיבת גולני נמצא בשטח עם לוחמיו, ביקרה אתמול (ה') רעייתו עדי את אחד ממפקדי הכיתות שנפצע במהלך הלחימה ואושפז בבית חולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עדי אלקבץ הגיעה לבית החולים הדסה עין כרם, שם פגשה את טל ברכה (20), מ"כ בחטיבת גולני, שנפצע כתוצאה מפגיעת רסיס בראשו. עדי, שהגיעה, לחדרו של מלכה יחד עם קצינה מטעם חיל השלישות, התרגשה מאוד מהמפגש.

"היא שוחחה איתנו וחיממה לנו את הלב", סיפר יוסי ברכה, אביו של טל. "היא חלקה עמנו כמה מסיפוריה האישיים וניסתה לחזק אותנו לאחר הפציעה שלו. היא פרגנה לו ולחבריו על עבודתם בתוך שטח הרצועה והביאה לו דגל ענקי של החטיבה".

משפחת ברכה בביה"ח (חדשות 2)

בהמשך המפגש הגיעו כמה מבקרים לחדרו של מלכה, ובכדי להקל על התחושות הקשות שרו את "שיר למעלות". בשלב זה התמלאו בני משפחתו של מלכה, וכן הוא עצמו, בהתרגשות רבה. "זה השיר שעמו נכנס טל לטקס בר המצווה שלו", סיפרה ירדנה אמו. "זה מעלה בנו המון זיכרונות ומציף המון רגשות".

ברכה נותח על ידי הצוות הרפואי בבית החולים בראשו, על מנת להוציא את הרסיס שממנו נפגע בשדה הקרב. במהלך היום שוחרר מבית החולים להמשך החלמה בביתו בחצור הגלילית. בדרך ביקש מלכה לנסוע במיוחד לבית החולים סורוקה שבבאר שבע בכדי לדרוש בשלומם של חבריו ללחימה שאושפזו שם בעקבות פציעותיהם.