התלוננה על אריח שנפל עליה מבניין - והותקפה

נ', שנפגעה מאריח שנפל מבניין בתל אביב, ספגה קללות ולטענתה גם מכות ממנהל העבודה באתר. "בשנייה שהוא הבין שאני מצלמת אותו הוא נכנס לטירוף ואיים עליי", סיפרה נ', שנפגעה בכתפה. חברת הבנייה דניה סיבוס: "מגנים בכל תוקף אירועים מעין אלה"

התאונה שהסתיימה באלימות: נ', בת 30 תושבת תל אביב, עברה הבוקר (רביעי) במקרה תחת בניין שבנייתו טרם הסתיימה ברחוב לוינסקי בתל אביב כאשר נפל עליה חלק מאריח מאחת הקומות העליונות ולמרבה המזל פגע בה רק קלות ברגלה. אך כאשר חיפשה להתלונן על המפגע נתקלה ביחס משפיל, מזלזל ואלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"לפתע נפלה עליי לבנה מאחת הקומות העליונות של הבניין", סיפרה נ' לחדשות 2. "פשוט עצרתי, נעמדתי בשוק. הסתכלתי על השמיים לוודא שזה הגיע משם".

נ' ניגשה לשוחח עם מנהל העבודה במקום. "איך יכול להיות שאני הולכת ברחוב ונופלת עליי לבנה מקומה רביעית?", שאלה. במקום הסבר או התנצלות זכתה ליחס מזלזל: המנהל התנער מאחריות וצעק לעברה - "גמרנו את המכירות, גמרנו את המסירות".

נ' ביקשה את פרטיו של המנהל, אך הוא סירב. "לכי תשאלי את הדיירים", אמר לה. כשעמדה לצאת מהמשרד, הבחין המנהל שהיא צילמה אותו והחל להתנהג בתוקפנות. "אל תצלמי אותי, תמחקי את התמונה", קרא.

הבניין ממנו נפל ה..

"הוא בעט בכלב ונתן אגרוף"

המנהל ניסה למנוע ממנה לצאת ממשרדו ולטענתה, אף הכה אותה. "בשנייה שהוא הבין שאני מצלמת אותו הוא נכנס לטירוף, איים עליי, ניסה לחטוף באלימות את הטלפון ממני", שחזרה. "הייתי צריכה להסתיר את הטלפון בתוך המכנסיים שלי".

נ' סיפרה כי כאשר לבסוף המנהל פתח לה את דלת המשרד הוא "התחיל לצרוח עליי, לקלל אותי ובזמן היציאה מהמשרד הוא בעט בכלב שלי ונתן לי אגרוף חזק בשכמה השמאלית". לאחר החוויה הקשה הזו, מיהרה נ' למשטרה והגישה נגד המנהל תלונה.

מחברת דניה סיבוס נמסר בתגובה כי "החברה מתייחסת במלוא הרצינות לאירוע, שנמצא כעת בבדיקה אצל הגורמים הרלוונטיים. יודגש כי החברה רואה בשמירה על כבוד האדם באשר הוא ערך עליון ומגנה בכל תוקף אירועים מעין אלה. בכוונתנו ליצור קשר עם עוברת האורח על מנת להביע את התנצלותנו הכנה בפניה".