אוהדי מכבי חיפה למען החייל הבודד שנהרג בעזה

שון כרמלי, חייל בודד בגולני ואוהד מכבי חיפה, נפל בקרבות רצועת עזה. אוהדי קבוצתו מכבי חיפה יצאו בקריאה להגיע להלוויתו, כדי שיהיה מי שיחלוק לו כבוד אחרון. בפייסבוק פורסם גם סרטון בו נראה חייל גולני גלעד יעקובי, שנפל בעזה, מבצע את השיר "אלייך"

שון כרמלי, אחד מחיילי חטיבת גולני שנפלו בקרבות ברצועת עזה, היה חייל בודד. אוהדי קבוצתו האהובה של כרמלי, מכבי חיפה, יצאו בקריאה לכל האוהדים הירוקים להגיע להלווייתו הלילה ב-23:00 בבית העלמין הצבאי בשכונת נווה דוד בעיר, כדי לחלוק לו כבוד אחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זו ההזדמנות שלכם לעשות מצווה גדולה", נכתב בדף אוהדי הקבוצה. "שון כרמלי שנהרג אמש היה חייל בודד ואנחנו לא רוצים שההלוויה שלו תהיה ריקה. בואו לתת כבוד אחרון לגיבור שנהרג כדי שאנחנו נוכל לחיות. זה המעט שנוכל לעשות עבורו ועבור העם שלנו". אוהדים רבים הביעו נכונות להגיע הערב.

תנועת הצופים החליטה גם היא לשלוח הערב להלוויה 200 חניכים של הנהגת הצפון להביע הזדהות עם החייל ומשפחתו. עורך הדין יוסי חכם, יו"ר ועד מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין, קרא לחברי הלשכה להגיע היום ללוויתו של סמ"ר כרמלי.

במהלך המבצע נפל גם גלעד יעקובי מקריית אונו, שהיה אוהד הפועל תל אביב, גם הוא חייל מחטיבת גולני. בסרטון שפורסם בדף הפייסבוק "גולנצ'יקון" נראה יעקובי מנגן בגיטרה ומבצע את השיר "אלייך" של פיני חדד - אחת המזכרות המוזיקליות האחרונות מיעקובי שהוריו סיפרו שאהב מאוד מוזיקה.

"ביום חמישי או שישי בבוקר הוא התקשר ואמר שהוא בסדר ושלא נדאג", סיפר אביו, אבי. "קיבלנו את הבשורה וחרב עליי עולמי. הוא היה ילד חכם, אהב מוזיקה, הוא ניגן ושר הרבה ורצה להשתלב בתחום". גלעד יעקובי-רוזנטל הותיר אחריו הורים: אבי ומיכל, ושתי אחיות.