התמונה שנשלחה בווטסאפ לשר בממשלה

חיילי צה"ל פצועים ומדממים – זוהי התמונה שקיבל בווטסאפ האישי שלו השר גלעד ארדן, כחלק מהמלחמה הפסיכולוגית של חמאס. המסר: אתם יכולים לתכנן את הפעילות, אך לא תדעו איך תצאו מכאן. כתובות נגד ישראל גם על דף הפייסבוק של ראש הממשלה

התמונה שנשלחה לארדן

עוד צעד בלוחמה הפסיכולוגית של החמאס - שהפעם הם מכוונים לשר בממשלה. למעט כתיבת פוסטים על עמודי הפייסבוק של השרים וחברי הכנסת עליהן כתוב "עזה חופשית" - היום אחד השרים קיבל גם תמונה לטלפון האישי שלו מגורם אלמוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתמונה, שנשלחה לווטסאפ שלו, ניתן לראות מספר חיילי צה"ל מובאים כשהם מדממים לעבר בית חולים. לא ברור מאיפה נשלחה התמונה בדיוק, אבל ההערכה כי שמדובר בחמאס. ההודעה נשלחה ממספר בחו"ל - ולא ידוע מתי היא צולמה.

הכיתוב עליה הוא סוג של משחק מילים בערבית והמסר שלו: "ישראל יכולה לתכנן את הפעולה שלה אבל היא לא יודעת איך היא תצא", בהתייחס לחיילים הפצועים וההרוגים. השר ארדן אמר למקורביו כי אתמול נשלח אליו לעמוד הפייסבוק שם של חייל ומספר האישי שלו, שלטענת חמאס שבוי אצלם. "הם מנסים להפעיל עלי לוחמה פסיכולוגית", הוא אמר.

הודעה על דף הפייסבוק של רה"מ (פייסבוק)

תגובות נאצה על דף ראש הממשלה

בדיקה עם מספר שרים וחברי כנסת העלתה כי הם לא קיבלו תמונות כאלה - אך הודעות נאצה נגד ישראל וצה"ל נכתבו על עמודי פייסבוק של רבים מהם.

גם הדף של ראש הממשלה בנימין נתניהו סופג הערות מתומכי חמאס מסביב לעולם. "צריך להרוג את כל היהודים", כתב לו מישהו באחת התגובות. אחר כתב "מוות לישראל" - וצירף צלבי קרס.