הזוכים ב-56 מיליון: זוג גימלאים ממרכז הארץ

לא מעט ישראלים מיהרו בבוקר יום ראשון לבדוק את טפסי הלוטו שמילאו כדי לראות האם אולי הם הזוכים בפרס העצום שחולק במוצ"ש, אבל הזוכה היה אחד: פנסיונר ממרכז הארץ, שמילא טופס בסכום של 500 שקלים. "אחרי שגיליתי שאני הזוכה עליתי לבית ולקח לי שעה לעכל את זה. אני ואשתי חולמים רק להמשיך בזוגיות טובה ובשגרה שלנו"

זוג פנסיונרים בני 67 הם הזוכים בלא פחות מ-56 מיליון שקלים, הפרס הראשון בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצ"ש. היום הגיעו בני הזוג לבית מפעל הפיס ואמרו: "אנחנו כל כך מתרגשים, עוד לא עיכלנו את זה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבעל הוא זה שקנה את הטופס הזוכה. הוא שכיר לשעבר, נשוי ובעל משפחה ברוכת ילדים. "מילאתי את הטופס ביום שישי ולא הייתה לי תחושה מיוחדת. כנראה שמישהו שמע את התפילה שלי. ביום ראשון נגשתי לדוכן הפיס הסמוך לביתי, לקחתי את התוצאות וחזרתי הביתה. כשהטופס לא היה איתי אז לא ידעתי שזכיתי", הוא מספר.

"רק כשעליתי הביתה בדקתי והחוורתי, קלטתי שאני הזוכה ב-56 מיליון שקלים. קבלתי פיק ברכיים ופשוט ישבתי שעה, כשאני לא מאמין למה שרואות עיני. בדקתי את הטופס 20 פעמים נוספות את הטופס בכדי להיות בטוח שאכן המספרים שלי הם המספרים הזוכים". הוא הוסיף שאת הטופס הזוכה הוא קנה בסכום של 493 שקלים, ואת המספרים בחר דווקא המחשב שממלא את הטופס באופן אוטומטי.

"אחרי שהתאוששתי והסדרתי את הנשימה, שיתפתי את אשתי בבשורה המשמחת. החלטנו שדבר ראשון צריך להירגע, הכנסתי את הטופס לארנק, ושמרתי עליו מכל משמר. המשכתי להתנהג כרגיל, והדבר היחיד שהשתנה הייתה תחושת ההתרגשות. לא הצלחתי להירדם בללילות וכל הזמן חשבתי על הזכייה".

לשאלה שמעניינת את כולם, מה יעשה עם הכסף, השיב: "אני עדיין לא מעכל את הזכייה, עדיין לא החלטתי. קודם נפקיד את הכסף בבנק, ואחר כך נחשוב. ברור שנעזור לילדים. אני עדיין לא חושב אפילו על חופשה במלון בגלל ההתרגשות. אנחנו חולמים להמשיך בזוגיות טובה, להמשיך בשגרה ולכלכל את עצמנו בתבונה".