בעל בר בנהריה: לקוחות יצאו באזעקה - ולא חזרו לשלם

במוצאי שבת החרידה את שלוות המבלים בבר האזעקה. בתיעוד מצלמות האבטחה ניתן לראות את הלקוחות יוצאים מן המקום כדי לתפוס מחסה בחוץ, אך הבעלים טוען: "רק כמה מהם חזרו כדי לשלם. מי יפצה אותי על זה?"

במהלך מבצע "צוק איתן", המתנהל זה היום התשיעי, נכנסו לטווח הרקטות גם תושבי הצפון - ובכללם אלה המתגוררים בנהריה. בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 Online נראים מבלים בפאב ה"סוגו" בעיר נחרדים למשמע אזעקה. מבוהלים, הם יוצאים מן המקום כדי לתפוס מחסה - אך לטענת בעל המקום, רק כמה עשרות מהם חזרו. היתר לא שבו לשלם על המשקאות והמזון שהזמינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כ-250 איש היו במקום", סיפר הבעלים אסי אטדגי. "מדובר בערב קריוקי שלרוב מפוצץ ואין כיסא פנוי". כשהם שרים ונהנים נשמע לפתע קול האזעקה שהחריד את שלוות המבלים. "לפחות כמחצית מהם כבר הזמינו משקאות ואוכל לשולחנות. כשנשמעה האזעקה - הם עזבו את המקום. לצערי, מאז ועד עכשיו רק כמה עשרות שבו כדי להסדיר את חובם. מי יפצה אותנו על זה?"

אטדגי מדגיש כי הוא מבין את הבהלה של חלק מהאנשים במצב כזה. "הם לא חושבים על התשלום ועל בעל העסק, ולכן אני לא כועס עליהם", אמר. "אולי חלקם יחזור בשבת הקרובה וישלם, אבל איש לא מבטיח לי שזה מה שיקרה".

בעל הבר מספר כי מאז הירי במוצאי השבת העסקים בנהריה סובלים. "זה קורה דווקא בעונה הכי חמה בשנה, שבה מחזור ההכנסות שלנו אמור להיות טוב", אמר.