מתה בת ה-9 שטבעה בקאנטרי קלאב שבקריית אתא

בבית החולים רמב"ם בחיפה מתה הילדה בת ה-9 שטבעה בסוף השבוע בבריכת הקאנטרי קלאב שבקריית אתא. מחקירת ראשונית של האירוע עולה, כי הילדה נכנסה לשטח הבריכה ללא השגחת מבוגר ונפלה למים. המשטרה שוללת חשד לרשלנות לאחר שעיכבה לחקירה את בעל הבריכה ואת המציל במתחם

"המצילים מתעסקים רק בסלולרי". ארכיון (משטרת מרחב אילת)

בתום יממה שבמהלכה נאבקה על חייה, מתה הערב (א') הילדה בת ה-9 שטבעה אתמול בבריכת השחייה בקאנטרי קלאב שבקריית אתא. המשטרה שוללת לפי שעה חשד לרשלנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מתרחצים שהבחינו אתמול בילדה שקועה בקרקעית הבריכה, הזעיקו למקום צוותים של מד"א. אלה ביצעו בילדה פעולות החייאה ופינו אותה לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהיא במצב אנוש.

מבדיקה ראשונית עולה כי הילדה ככל הנראה הגיעה לבדה לבריכה, ללא ליווי מבוגר. אחת מעדות הראייה לתקרית מתחה ביקורת על התנהלות המצילים במקום, שלדבריה יכלו למנוע את האסון. "זו הייתה רק שאלה של זמן, הם כל הזמן עסוקים רק בטלפון הנייד ובשיחות עם המתרחצים", סיפרה האישה לחדשות 2 Online, "כואב הלב, גם לי יש נכדים, אבל אפשר לשלוח ילדה בת 9 בלי ההורים, זה לא היה צריך לקרות".

לאחר האירוע, סגרה המשטרה את מתחם הבריכה ועיכבה את בעל המקום ואת המציל. בתום חקירה קצרה שוחררו השניים לבתיהם, לאחר שנשלל חשד לרשלנות מצדם. כמו כן, התירה היום המשטרה לחדש את פעילות הבריכה ואת המתקנים במקום.