לא מפחדים: עברי לידר הופיע בבנימינה

הזמר עברי לידר החליט שלא לבטל, וקיים את מופע השקיעה באמפי שוני בבנימינה כמתוכנן. "זה מרגש אותנו שבאתם לכאן ביום כזה, זה לא מובן מאליו", אמר לקהל. להופעה הוזמנו גם תושבי כפר עזה שפונו לצפון הארץ לצורך התרעננות

תמיד אהבה - גם במהלך מבצע "צוק איתן". בזמן שאמנים רבים מבטלים הופעותיהם בשל ירי הרקטות מעזה, הזמר עברי לידר החליט לקיים את הופעתו כמתכונן, והופיע הערב (ו') באמפי שוני בבנימינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לידר בחר להמשיך בשגרה ולקיים את ההופעה שנקבעה מראש, על אף האירועים בעזה והירי לעבר ערי ישראל. יותר מאלף בני אדם שכבר קנו כרטיס, ויתרו על צפייה בשידורי החדשות ויצאו להתרעננות במופע שקיעה מיוחד.

"זה מאוד מרגש אותי ואת החברים שהגעתם לראות אותנו", אמר לידר במהלך ההופעה לקהל. "רגע לפני שעלינו לבמה הסתכלנו מחלון חדר ההמתנה. המראה שראינו, הקהל שלא ויתר והגיע לכאן היום, חימם לנו את הלב. זה לא מובן מאליו מבחינתנו, לא בשגרה ובטח לא ביום שכזה", הודה לידר.

בהמשך הוסיף לידר כי פרט לייחודו של המופע הנובע משעת השקיעה שבה התקיים, הוא שמח לארח תושבי כפר עזה, שפונו מבתיהם לצורך התרעננות לצפון הארץ. "גם צוות ההגברה שלנו, שהפך עם הזמן למשפחה, מגיע מהדרום. הם העמיסו את הציוד תחת אש, ואנחנו אסירי תודה להם".

"רוצים לשכוח מהרקטות"

לידר הגיע לבנימינה עם להיטיו הגדולים, והלהיב את מאות הישראלים שהגיעו למרות איום הרקטות למופע. הקהל מצדו, שר ורקד לצלילי המוזיקאי האהוב. רבים מהאנשים שהגיעו לאמפי בבנימינה, שרק לאחרונה נכנסה לטווח הרקטות, הסבירו כי למרות החששות, החליטו בסופו של דבר להעניק לעצמם "כמה דקות של רוגע".

"לא מובן מאליו", לידר (ארכיון) (חדשות 2)

"אנחנו שמחים גם בימים המתוחים האלו", סיפר אוהד דביר לחדשות 2 Online, כשברקע התנגן השיר "ואולי" של לידר. "יצאנו כדי להתרענן ולשכוח מהאווירה הקשה שיש מחוץ לאמפי". כשנשאל האם הוא אינו פוחד כי יתרחש שיגור לאזור בזמן המופע, אמר דביר כי החשש עדיין קיים במידה מסוימת אך יחד עם זאת הוסיף: "מנסים לשכוח מזה לכמה שעות, אנחנו מקווים שיעבור בשקט".