עו"ד מנצרת קרא בפייסבוק להרג יהודים: "תחזירו את האדמות שגנבתם"

עדנאן אלדין, עורך דין עצמאי המועסק גם על ידי הסניגוריה הציבורית, פרסם ביממה האחרונה פוסט בעמוד הפייסבוק שלו, בו קרא להרג יהודים. "זהו חזון של הנביא מוחמד ולא קריאה להריגת יהודים", אמר בתגובה. הסניגוריה: "הפעילות עם עורך הדין הושעתה"

הפוסט שהעלה אלדין לפייסבוק

עורך דין מנצרת הושעה בימים האחרונים מתפקידיו בסניגוריה הציבורית, לאחר שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו פוסט הקורא להרג יהודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפרקליט, עדנאן אלדין, פרסם ציטוט מחזון הנביא מוחמד, החדית', בו נאמר כי במהלך אחרית הימים יהרגו המוסלמים את היהודים. "בטרם יביא אללה ישתבח את העולם הגשמי אל קצו, יילחמו המוסלמים ביהודים עד אשר יקרא הסלע, שמאחוריו מסתתר יהודי למוסלמים: הנה יהודי מסתתר מאחוריי, בואו והרגוהו", כתב עורך הדין בפוסט.

אלדין, שכתב את הפוסט בעברית ובערבית, ציין בסופו: "למישהו עדיין יש את החוצפה לערער על הצדק שבחדית' זה?".

עו"ד אלדין, מנהל משרד עורכי דין עצמאי. יחד עם זאת, הוא מועסק גם כעובד קבלן על ידי מחוז צפון בסניגוריה הציבורית, ומקבל משכורת מהמדינה בעבור שירותיו בתיקים שהוא מקבל מהסניגוריה. בשיחה עם חדשות 2 Online הגיב הפרקליט לפוסט שהעלה, ותקף את הביקורת נגדו. "זהו חזון ולא קריאה להריגת יהודים", אמר אלדין. "אני קבלן חיצוני בסניגוריה הציבורית. האם אני צריך להמיר את דתי?".

הסניגוריה הציבורית: "הנושא נמצא בבירור"

"המדינה מקבלת ממני כסף ולוקחת ממני מסים", הוסיף עורך הדין בזעם. "מבחינתי, תחזירו את האדמה שגנבתם וכבשתם ותעופו מפה לעזאזל. אני לא צריך את הכסף המלוכלך של משרד המשפטים. אתם רוצים שאמיר את דתי בגלל כספים?!".

במחוז הצפוני בסניגוריה הציבורית אישרו כי האיש אכן מועסק עבורם כעובד חיצוני, והוסיפו כי מאז נודע להם אודות הפוסט שפרסם בפייסבוק, כל התיקים בהם טיפל נלקחו ממנו. בסניגוריה הדגישו כי "הפעילות עם עורך הדין הושעתה והנושא נמצא כרגע בבירור".