רחל פרנקל: "שופכי דם נקי פועלים נגד התורה"

אימו של נפתלי פרנקל ז"ל קמה מהשבעה על בנה והתייחסה לרצח הנער הערבי. לדבריה, צריך לתת למשטרה ולכוחות הביטחון לבצע את תפקידם, ולא להעניש חפים מפשע על מות בנה. "אני מרגישה את הכאב של ההורים של מוחמד אבו-ח'דיר", אמרה. "אף הורה לא צריך לעבור את מה שאנחנו עוברים עכשיו"

רחל פרנקל, אימו של הנער החטוף נפתלי פרנקל ז"ל, אומרת עם סיום השבעה על בנה כי גם היא חשה את הכאב של ההורים של מוחמד אבו ח'דיר, הנער הערבי שנרצח על פי החשד על ידי יהודים. "שפיכת דם נקי היא נגד המוסר ונגד התורה", אמרה פרנקל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרנקל אמרה את הדברים הערב מחוץ לביתה לאחר ששלוש המשפחות קמו מהשבעה על בניהן שנחטפו ונרצחו באזור חברון. "היינו שמחים לחזור לפרטיות שלנו, אבל אפילו בתוך תהום הכאב על נפתלי קשה לי לתאר כמה מצערת היא העוולה שנעשתה בירושלים", אמרה.

"שפיכת דם נקי היא נגד המוסר, נגד התורה, נגד הבסיס של החיים של הבנים שלנו ושל כולנו בארץ הזאת", הוסיפה. "הרוצחים של הבנים שלנו, מי ששלח ורצח אותם ומי שהסית לרצח כולם יובאו לדין, אבל זה יהיה הם ולא אף אחד אחר שהוא חף מפשע. זה יעשה על ידי הצבא, המשטרה ומערכת המשפט ולא על ידי פורעי חוק".

פרנקל הוסיפה: "אף אבא ואימא לא צריכים לעבור את מה שאנחנו עוברים עכשיו. אנחנו מרגישים את הכאב של ההורים של מוחמד אבו ח'דיר. הצוואה של אייל, גיל-עד ונפתלי היא של אהבה, אנושיות ואחדות. בצד הכאב על המעשה הנורא, אנחנו גאים במדינה שהזדרזה לחקור ולעצור את הפושעים. אני מקווה שבקרוב יחזור השקט לכל הערים והרחובות בישראל".