2 הרוגים בתאונות ברחבי הארץ במהלך היום

בהתנגשות בין שני כלי רכב בצומת נהלל נהרגה אישה כבת 50, נהגת אחד כלי הרכב. במשטרה נבדק החשד שהסיבה לתאונה היא אי מתן זכות קדימה. קודם לכן התהפך גבר כבן 36 בדרך לעיג'ה ומותו נקבע במקום

זירת התאונה בכביש 90, היום (דוברות מד"א)

עוד יום קטלני בדרכים: אישה כבת 50 נהרגה הערב (ו') בתאונת דרכים בצומת נהלל. כשעה קודם לכן התהפך בדרך לעוגה גבר כבן 36 ומותו נקבע במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התאונה בצומת נהלל אירעה סמוך לשעה 20:00, כאשר שני כלי רכב התנגשו זה בזה. אישה כבת 50, שנהגה באחד הרכבים, נפצעה אנוש, ולאחר שמאמצי ההחייאה כשלו נאלצו צוותי מד"א לקבוע את מותה. נהג הרכב השני, צעיר כבן 23, פונה במצב בינוני לבית החולים העמק עם חבלת חזה. במשטרה נבדק חשד שהסיבה לתאונה היא אי מתן זכות קדימה של אחד מכלי הרכב, וניידות תנועה הוזעקו על מנת לבצע הכוונה במקום התאונה.

ויסאם זועבי, פרמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר: "מדובר בתאונת חזית צד קשה מאוד, במושב הנהג של אחד הרכבים נלכדה אישה בשנות ה 50 עם פגיעה רב מערכתית כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה, תוך כדי פעולות חילוץ ממושכות של כוחות הכיבוי ניסינו להעניק לה טיפול רפואי אך הפציעות שלה היו קשות מאוד ונאלצנו לקבוע את מותה. מהרכב השני חולץ צעיר כבן 23 עם חבלה בחזה שפונה לבי"ח העמק במצב בינוני".

שעות ספורות קודם לכן גבר כבן 36 נהרג לאחר שהתהפך עם רכבו בכביש מנערן לעוג'ה. צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו. אמיר אלישע, פרמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר: "על קרקע סלעית בשולי הדרך במרחק של כ-20 מטר מהרכב שהתהפך שכב גבר כבן 36 כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית, ניסינו להעניק לו טיפול רפואי בשטח אך הפציעות שלו היו קשות מאוד ונאלצנו לקבוע את מותו".