צפו: מלחמת מים המונית בתל אביב

מאות בני אדם התאספו היום בכיכר הבימה בתל אביב להפוגה קצרה מהחום הכבד, והשתתפו במלחמת מים המונית. רובי מים, דליים ואמצעים מאולתרים אחרים הבטיחו שאף אחד לא ייצא מהכיכר יבש. צפו בתמונות מהחגיגה

עם תחילתו של סוף שבוע מתוח מבחינה ביטחונית, בחרו מאות רבות מתושבי תל אביב להסיח את דעתם ולהצטנן מהחום הקיצי במלחמת מים המונית בכיכר הבימה בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות הצהריים הגיעו בני אדם רבים להשתתף בחגיגה הרטובה, כשהם נושאים עמם מכל הבא ליד: רובי מים, דליים ואמצעים שונים ומגוונים. גם שוטר סיור שהגיע למקום על מנת לשמור על הסדר מצא את עצמו רטוב. "לא מפריעה לי הרטיבות, דווקא נעים ביום החם הזה", אמר השוטר בחיוך.

מאות משתתפים במלחמת המים (עזרי עמרם חדשות 2)

אף אחד לא נשאר יבש (גיא שפירא, חדשות 2)

במשך דקות ארוכות התמלאו הרחובות הסמוכים לכיכר הבימה באנשים רטובים ומטפטפים בלבוש מינימלי, שהתנהלו ברחובות הראשיים כאילו מדובר בשפת הים.

הפוגה מהחום בכיכר הבימה (עזרי עמרם חדשות 2)

"הגעתי ביחד עם חברים ומיד נכנסנו ללב המהומה", סיפר לחדשות 2 Online יונתן קלה, שהגיע למקום עם רובה מים מאולתר, המחובר למיכל מים. "הכל היה מלא במים בכל הכיוונים. זה כיף גדול, במיוחד בימים חמים שכאלו".

"השנה נבוא לכיכר הבימה קודם כל כדי להרטיב את חברינו", נכתב בעמוד הפייסבוק של האירוע, "וגם כדי להראות לעירייה ולכולם שאנו עומדים על זכותנו להשתמש במרחב הציבורי ולערוך אירועים לא מסחריים".