אוטובוס נרגם באבנים בצפון: "התעוררתי ושמעתי צרחות"

במהלך הלילה יידו מתפרעים אבנים לעבר שלושה אוטובוסים שנסעו בכביש 65, סמוך לאום אל פחם. צעירה ונער נפצעו קל מרסיסי זכוכית. בשיחה עם חדשות 2 Online משחזרת אחת הנוסעות את רגעי הבהלה: "נרדמתי בנסיעה והתעוררתי כששמעתי בומים חזקים וצרחות. פתאום ראיתי שאני מלאה בזכוכיות"

אחד האוטובוסים שנפגעו בצפון

בעוד המשטרה בירושלים נערכת היום (ו') בכוננות שיא לקראת הלווייתו של הנער מוחמד חדיר ותפילת יום השישי הראשונה של חג הרמדאן - אתמול התפשטו המהומות האלימות גם לאזור הצפון. בשעות הלילה יידו מתפרעים אבנים לעבר אוטובוסים סמוך לאום אל פאחם. בשיחה עם חדשות 2 Online משחזרת צעירה שנסעה באחד האוטובוסים את רגעי האימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"יצאתי מתל אביב בקו 840 בשעה 23:40 בדרך הביתה ונרדמתי במהלך הנסיעה", סיפרה הצעירה. "פתאום התעוררתי ושמעתי בום ממש חזק ואז עוד כמה. התחילו צרחות באוטובוס, האור נדלק ולא ממש הבנתי מה קורה סביבי. פתאום שמתי לב שאני מלאה בזכוכיות".

לדברי הצעירה, הנוסעים מיהרו להשתטח על הרצפה ומושבי האוטובוס התמלאו בשברי זכוכית. "האוטובוס המשיך בנסיעה ועצר ברמזור הבא, שם היו עוד שני אוטובוסים שנפגעו מאבנים", סיפרה. "אנשים סביבי סיפרו שהם ראו חבורה גדולה מאוד של צעירים לבושים בשחור, שהבעירו צמיגים ויידו אבנים".

מהומות אלימות במזרח ירושלים (משטרת ישראל)

"באוטובוס הייתה בהלה גדולה ולאנשים לקח זמן להירגע ולקום מהרצפה, זה היה מלחיץ מאוד", הוסיפה הצעירה. "בחיים לא חשבתי שאסע באוטובוס ויזרקו עליי אבנים, זה תמיד היה בחדשות אבל אף אחד לא חושב שזה יקרה לו".

במהלך הלילה יודו אבנים לעבר שלושה כלי רכב שנסעו בכביש 65. אחת מהנוסעות נפצעה קל מרסיסי זכוכיות ופונתה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים העמק בפעולה. נער נוסף נפצע קל.