משפחות דדון ויפרח נפגשו: "הלב שבור, לאייל ושלי טוב עכשיו"

הוריה של שלי דדון ז"ל הגיעו לנחם את הוריו של אייל יפרח ז"ל, ויחד ניסו לחזק אלה את אלה. "יש חור גדול בלב אבל אסור להישבר", אמרה אמו של אייל. "באנו לנחם והם נתנו לנו כוח", אמר אביה של שלי

שותפות גורל: בין המנחמים הרבים שהגיעו אל בית משפחת יפרח שבאלעד, הופיעו היום (ה') גם בני משפחת דדון מעפולה, שחוו בעצמם טרגדיה כשאיבדו את בתם שלי (19), שנרצחה במגדל העמק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמה של שלי, אילנה, ביקשה לנחם את איריס יפרח. כשהיא מתקשה להשתלט על הדמעות שזולגות מעיניה, היא קמה לחבק את האם שזה עתה איבדה את היקר לה מכל. "הלב שבור", אמרה אמו של אייל לאילנה דדון. "הילד שלנו לא איתנו, אבל אנחנו נמצאים במקום טוב. תסתכלי על מה שקורה בעם ישראל, איזו אחדות. מתי היה דבר כזה?

"קשה לי. שלי, אייל, נפתלי וגיל-עד לא נמצאים איתנו. יש חור בלב, אבל גם יש אמונה. עם ישראל עובר תקופה לא קלה. אני מסתכלת על התמונות של אייל ובוכה. אני יודעת שטוב לו וטוב גם לשלי. אני מרגישה את זה בלב. האמנו שהם יבואו והם חזרו אחרי ח"י ימים. הם עכשיו מתפללים עלינו ורואים אותנו".

שותפות גורל

"מסתכלת על התמונה ובוכה". אייל יפרח

יעקב דדון: "לא ייתכן שילדים נחטפים ונרצחים; צריך לעשות לזה סוף ולזעזע את המדינה"

"צריך לזעוק". שלי דדון (פייסבוק)

בצאתם מהבית, התייחסו בני משפחת דדון לביקור המרגש. אביה של שלי דדון, יעקב, אמר: "באנו לנחם ויצאנו מחוזקים. גם אנחנו שבורים מבפנים. הם נתנו לנו כוח".

הוא אף מתח ביקורת על התנהלות הרשויות בכל הנוגע לרצח בתו ושלושת הנערים. "לא ייתכן שילדים שהיו בדרך הביתה נחטפים ונרצחים", אמר דדון. "צריך לזעוק. הממשלה רדומה. צריך לעשות לזה סוף ולזעזע את המדינה. חייבים להחיל עונש מוות. הילדה שלי יצאה לחפש עבודה, לא ראתה כלום בחיים שלה - וחזרה בארון. זה לא נתפס".